#СМИ о нас

ТОП-10 проектов корпоративной социальной ответственности

 

Вы все еще говорите об обществе с позиции "оно", "они" вместо - "мы"? Ваши коммуникационные подразделения не отождествляют вашу деятельность со средой, на которое она имеет непосредственное влияние?

 

Что же, должны вас огорчить: такая незаметная глазу психологическая подмена демонстрирует неправильный вектор взаимоотношений бизнеса и среды. Хотя бы из тех соображений, что сама компания и ее сотрудники - часть этого "мы". Недаром говорят: создай себе имя в обществе, и оно вернется к тебе лицом.

В этом номере мы собрали истории успешной и взаимовыгодного сотрудничества бизнеса и общества, имеющие синергетический эффект. Знакомьтесь. И вдохновляйтесь!

 

Строительная группа Синергия

Інвестиції в освіту

1

У БГ “Синергія” впевнені, що бізнес має сприяти розвитку освітньої галузі в державі на локальному та всеукраїнському рівнях

Інвестування в розвиток освітньої сфери є частиною філософії Будівельної Групи “Синергія” під наз­вою “Будуємо міста”. “Ми розуміємо, що розвиток та розбудова будь-якого міста повинні починатись з інтересів його майбутніх жителів. А тому головним завданням забудовників має стати інвестування у розвиток соціальної інфраструктури для населення”, — говорять у компанії.

До розуміння цього Будівельна Група пройшла свій розвиток. Починали з адресної допомоги учням, щоб заохотити їх до навчання, а також творчих і спортивних досягнень. І дотепер діють мотиваційні програми для школярів: “Відмінник Синергії” та стипендіальна програма “Обдарована дитина” на міському рівні. Крім того, компанія регулярно проводить тематичні розважальні, освітні та спортивні заходи для жителів м.Ірпінь.

Далі Будівельна Група “Синергія” взяла вектор на будівництво освітніх закладів. Й у вересні 2017 р. збудувала і перевела на баланс м.Ірпінь дитячий садок “Колібрі”. Архітектори “Синергії” створили яскравий та водночас функціональний простір для розвитку дітей. Так, окрім тематичних груп в садочку є просторі спортивна та актова зали, власна соляна кімната з оздоровчим мікрокліматом. Компанія забезпечила садок необхідним устаткуванням на рівні 5-зіркового готелю — кухнею, пральнею та медичним кабінетом. За два роки роботи садочок визнаний найкращим у Київському регіоні саме завдяки продуманому вдалому проекту. До речі, БГ “Синергія” передала місту проектну документацію садочка, аби й інші могли скористатися високими стандартами зведення дошкільних закладів.

2019 р. БГ “Синергія” поставила перед собою новий виклик. Девелопер розпочинає важливий амбітний проект — будівництво загальноосвітньої школи I-III ступенів “Синергія” на чотири паралелі учнів. Архітектори компанії врахували успішний світовий досвід та розробили проект інноваційного навчального закладу, що відповідає міжнародним стандартам. Генеральним планом проекту передбачено будівництво триповерхової будівлі в екологічній зоні м.Ірпінь, де планується розміщення просторих класних кабінетів з сучасним обладнанням, повноцінного басейну, сучасної бібліотеки, розвиваючих майстерень. Також Група подбає про благоустрій зелених зон відпочинку та спортивних майданчиків. Реалізація та здача проекту визначені на кінець 2021 р.

“Враховуючи те, що Будівельна Група “Синергія” є однією з найбільших будівельних компаній України, на нас лежить велика відповідальність — стати гідним прикладом для інших представників ринку нерухомості України в аспекті корпоративної соціальної відповідальності та продемонструвати власним прикладом, як будуються сучасні комфортні міста”, — підсумував Генеральний директор БГ “Синергія” Ігор Оверко. 

 

ТОП-10 кейсов в данном выпуске также представлены:

ФАРМАК, EVA, moneyveo, Філіп Морріс Україна, TECHIIA, Датагруп, ЕРАМ, Епіцентр, Syngenta, Анна Київська, Nestlé

Источник: business.ua
Поделиться:
Другие новости
24 Июня 2020
Новостройки пригорода, ориентированные на семьи с детьми
3m2 подобрал новостройки пригорода, где особое внимание уделено детской инфраструктуре
#Новости
19 Июня 2020
Коммерческая недвижимость в жилом комплексе является необходимым элементом экосистемы современного жилья — Игорь Оверко
В Строительной группе Синергия быстро отреагировали на изменения, происходящие на рынке коммерческой недвижимости. Компания готова к перезагрузке бизнеса
#Новости
8 Мая 2020
Новая жизнь после карантина — решитесь открыть собственный бизнес вместе со Строительной группой "Синергия"
Строительная группа "Синергия" поддерживает предпринимателей и до сентября этого года освобождает новых клиентов от арендной платы за коммерческую недвижимость в ЖК GreenSide.
#Новости
6 Мая 2020
Под Киевом после незаконных протестов возобновили строительство ЖК "Синергия Сити"
Строительная группа "Синергия" сообщила о возобновлении работ на улице Достоевского в Ирпене, где строят жилкомплекс и школу.
#Новости
6 Мая 2020
Бизнес выходит из карантина: Строительная группа "Синергия" создает рабочие места на строительстве ЖК "Синергия Сити"
В первой половине мая 2020 Строительная Группа "Синергия" возобновит работы на строительной площадке ЖК "Синергия Сити" и школы "Синергия" на 1300 детей
#Новости
6 Мая 2020
В Ирпене возобновили строительство общеобразовательной школы и жилого комплекса "Синергия Сити"
Компания "Синергия" поддерживает экономику страны в условиях карантина и возобновляет  работы
#Новости
30 Апреля 2020
Украинский бизнес против коронавируса: кто и чем помогает
Эти компании в трудное время способствуют победе над пандемией коронавируса
#Новости
27 Апреля 2020
«Синергия» завершила ремонт фасада инфекционного отделения Ирпенской больницы
Будівельна група «Синергія» в найкоротші терміни виконала свою частину роботи з реконструкції інфекційного відділення Ірпінської лікарні
#Новости
Задать вопрос онлайн
Заказать обратный звонок