#СМИ о нас

ТОП-10 проектов корпоративной социальной ответственности

 

Вы все еще говорите об обществе с позиции "оно", "они" вместо - "мы"? Ваши коммуникационные подразделения не отождествляют вашу деятельность со средой, на которое она имеет непосредственное влияние?

 

Что же, должны вас огорчить: такая незаметная глазу психологическая подмена демонстрирует неправильный вектор взаимоотношений бизнеса и среды. Хотя бы из тех соображений, что сама компания и ее сотрудники - часть этого "мы". Недаром говорят: создай себе имя в обществе, и оно вернется к тебе лицом.

В этом номере мы собрали истории успешной и взаимовыгодного сотрудничества бизнеса и общества, имеющие синергетический эффект. Знакомьтесь. И вдохновляйтесь!

 

Строительная группа Синергия

Інвестиції в освіту

1

У БГ “Синергія” впевнені, що бізнес має сприяти розвитку освітньої галузі в державі на локальному та всеукраїнському рівнях

Інвестування в розвиток освітньої сфери є частиною філософії Будівельної Групи “Синергія” під наз­вою “Будуємо міста”. “Ми розуміємо, що розвиток та розбудова будь-якого міста повинні починатись з інтересів його майбутніх жителів. А тому головним завданням забудовників має стати інвестування у розвиток соціальної інфраструктури для населення”, — говорять у компанії.

До розуміння цього Будівельна Група пройшла свій розвиток. Починали з адресної допомоги учням, щоб заохотити їх до навчання, а також творчих і спортивних досягнень. І дотепер діють мотиваційні програми для школярів: “Відмінник Синергії” та стипендіальна програма “Обдарована дитина” на міському рівні. Крім того, компанія регулярно проводить тематичні розважальні, освітні та спортивні заходи для жителів м.Ірпінь.

Далі Будівельна Група “Синергія” взяла вектор на будівництво освітніх закладів. Й у вересні 2017 р. збудувала і перевела на баланс м.Ірпінь дитячий садок “Колібрі”. Архітектори “Синергії” створили яскравий та водночас функціональний простір для розвитку дітей. Так, окрім тематичних груп в садочку є просторі спортивна та актова зали, власна соляна кімната з оздоровчим мікрокліматом. Компанія забезпечила садок необхідним устаткуванням на рівні 5-зіркового готелю — кухнею, пральнею та медичним кабінетом. За два роки роботи садочок визнаний найкращим у Київському регіоні саме завдяки продуманому вдалому проекту. До речі, БГ “Синергія” передала місту проектну документацію садочка, аби й інші могли скористатися високими стандартами зведення дошкільних закладів.

2019 р. БГ “Синергія” поставила перед собою новий виклик. Девелопер розпочинає важливий амбітний проект — будівництво загальноосвітньої школи I-III ступенів “Синергія” на чотири паралелі учнів. Архітектори компанії врахували успішний світовий досвід та розробили проект інноваційного навчального закладу, що відповідає міжнародним стандартам. Генеральним планом проекту передбачено будівництво триповерхової будівлі в екологічній зоні м.Ірпінь, де планується розміщення просторих класних кабінетів з сучасним обладнанням, повноцінного басейну, сучасної бібліотеки, розвиваючих майстерень. Також Група подбає про благоустрій зелених зон відпочинку та спортивних майданчиків. Реалізація та здача проекту визначені на кінець 2021 р.

“Враховуючи те, що Будівельна Група “Синергія” є однією з найбільших будівельних компаній України, на нас лежить велика відповідальність — стати гідним прикладом для інших представників ринку нерухомості України в аспекті корпоративної соціальної відповідальності та продемонструвати власним прикладом, як будуються сучасні комфортні міста”, — підсумував Генеральний директор БГ “Синергія” Ігор Оверко. 

 

ТОП-10 кейсов в данном выпуске также представлены:

ФАРМАК, EVA, moneyveo, Філіп Морріс Україна, TECHIIA, Датагруп, ЕРАМ, Епіцентр, Syngenta, Анна Київська, Nestlé

Источник: business.ua
Поделиться:
Другие новости
24 Февраля 2020
С чего начиналась и почему Синергия
Цель философии бренда Синергия – не просто продать квартиру, а создать лучшую и более удобную жизнь в квартире, дворе, районе, городе.
#Новости
23 Января 2020
СУД РАЗБЛОКИРОВАЛ СТРОИТЕЛЬСТВО В ИРПЕНЕ ЖИЛОГО КОМПЛЕКСА "СИНЕРГИЯ СИТИ"
Печерский районный суд Киева принял решение снять арест с земельных участков, чем признал законность строительства жилого комплекса “Синергия Сити”. 
#Новости
19 Декабря 2019
Лучший жилой комплекс пригорода — ЖК City Park от Синергии
Жилой комплекс "City Park" от Строительной Группы "Синергия" одержал победу в номинации "Лучший жилой комплекс пригорода"
#Новости
12 Декабря 2019
ВЫБРАЛИ ЛУЧШИМ ЗАСТРОЙЩИКОМ 2019 ГОДА В ПРИГОРОДЕ КИЕВА "СТРОИТЕЛЬНУЮ ГРУППУ СИНЕРГИЯ"
В рамках премии "Выбор года" украинские потребители выбрали бренд Строительная группа “Синергия” как лучший застройщик 2019 года в пригороде Киева
#Новости
11 Декабря 2019
Строительная Группа Синергия признана лучшим девелопером в пригороде Киева в премии Выбор года 2019
По итогам всеукраинского исследования, в номинации «Девелоперская компания года в пригороде Киева» победа досталась Строительной Группе «Синергия».
#Новости
9 Декабря 2019
Надежный застройщик. СГ «Синергия» признана лидером на рынке недвижимости Киевской области
СГ «Синергия» одержала победу в главной номинации премии «EE Real Estate Awards» — «Developer of the Year. Kyiv region» (Девелопер года Киевской области)
#Новости
5 Декабря 2019
Девелопером года в Киевской области в 2019 признана Строительная группа “Синергия”
Строительная Группа "Синергия" одержала победу в главной номинации премии EE Real Estate Awards 2019 — Девелопер года Киевской области
#Новости
16 Октября 2019
Строительная группа "Синергия" - равный среди лучших
СГ "Синергия" укрепляет свои позиции в рейтингах крупнейших и самых надежных застройщиков Киевского региона
#Новости
Задать вопрос онлайн
Заказать обратный звонок