#ЗМІ про нас

ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році

 

Підбиваючи підсумки 2020 року, інформаційний портал «Моя Київщина» підготував рейтинг найбільш впливових та авторитетних людей столичного регіону, до якого ввійшли відомі політики, бізнесмени, спортсмени, громадські та культурні діячі

 

60. Ігор Оверко

Директор будівельної групи «Синергія»

Ігор Оверко як керівник будівельної групи «Синергія» є активним членом Конфедерації будівельників України із 2018 року. Він також входить до Інвестиційної ради міста Ірпеня, яка працює над створенням сприятливого бізнес-клімату в регіоні. Зазначимо, що Оверко очолює громадську організацію «Спілка будівельників Приірпіння».

Оверко був депутатом Ірпінської міськради минулого скликання і запам’ятався рекордною кількістю задекларованих квартир – 586, частину з яких було продано без внесення інформації в офіційну декларацію. Враховуючи той факт, що керівництво Ірпеня знову залишилося за «Новими обличчями», проблем із будівництвом ЖК «Синергія-Сіті» не передбачається, хоча в мережі є суперечлива інформація щодо законності виділення землі.

Водночас Оверко всіляко підтримує соціальні проєкти в регіоні. За його ініціативи в 2017 році був побудований найсучасніший дитсадок «Колібрі», який «Синергія» передала на баланс міста Ірпінь. У 2019 році розпочато будівництво інноваційної школи на 1300 дітей. За ініціативи Оверка в 2017 був реалізований проєкт «Startup Irpin», у межах якого талановиті ветерани війни на Донбасі підготували бізнес-проєкти, а троє переможців отримало грошову винагороду.

Забудовник є співорганізатором спортивного фестивалю «IrpinDobroFest», що разом із благодійним фондом «Tabletochki» допомагає збирати кошти для онкохворих дітей. У 2020 році, враховуючи складну ситуацію з медичним забезпеченням, «Синергія» виділила 500 тис грн на ремонт Ірпінської лікарні, що приймає хворих на Covid-19. Гроші були спрямовані на реконструкцію фасаду інфекційного відділення та облаштування додаткових палат.

Варто зазначити, що Оверко запустив у своїй компанії програму підтримки українського виробника, тому при будівництві житлових комплексів «Синергія» надає перевагу вітчизняним товарам.

Джерело: Моя Київщина
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок