Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#ЗМІ про нас

У ЖК Синергія Київ від забудовника Будівельна група Синергія будується підземний паркінг

 

На будівельному майданчику ЖК Синергія Київ тривають роботи на другій частині підземного паркінгу. – 3m2

 

Вже влаштували пальове поле для міцної основи та провели гідроізоляцію. Перша частина паркінгу має готовий моноліт. В результаті ми отримаємо підземний паркінг, що має безліч переваг:

  • Зручні габарити для в’їзду та паркування суттєво зменшують шанс пошкодження авто, порівнюючи з хаотичним паркуванням на прибудинкових територіях.
  • Завдяки системам контролю доступу паркінг має вищий рівень безпеки.
  • Будівля підземного паркінгу захищає автомобіль від погодних умов, таких як дощ, сніг або спека.
  • Швидкісний ліфт комфортно доставить вас до машини, без потреби виходити на вулицю у негоду.
  • За наявності підземного паркінгу автомобілі не займатимуть вільної площі на прибудинковій ділянці, а значить її буде використано для дитячих та спортивних майданчиків, озеленення тощо.
  • Територія навколо будинку закрита від автомобілів, тобто безпечніша для дітей.
  • Паркувальне місце, яке ви придбаєте, є вашою власністю, тож не варто хвилюватись, що для вас не вистачить місць. Це оберігає від суперечок та покращує стосунки у сусідській спільноті.
  • Паркувальне місце – додатковий варіант для інвестицій. Оскільки не всі матимуть змогу купувати собі паркомісця, багато мешканців будуть орендувати. Це може стати пасивним доходом.
  • Оскільки воєнний стан у країні триває, варто подбати також про укриття. Підземний паркінг відразу будується з урахуванням вимог до бомбосховищ, тож це споруда подвійного призначення.

Нагадуємо, що будівництво комплексу у розпалі: вже завершили моноліт будинку та триває активна робота над фасадами й підземним паркінгом.

Наразі архітектори та дизайнери готують проєкти для комфортного життя мешканців: дизайнерські лобі, закрите внутрішнє подвір’я з суспільними просторами, дитячими та спортивними зонами, а також приділяється увага внутрішній інфраструктурі та комплексній системі безпеки.

Вже наступного року планується завершити усі роботи й підготувати 2 будинок ЖК Синергія Київ до введення в експлуатацію.

Джерело: 3m2.ua
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок