#ЗМІ про нас

В парку ім. Т. Шевченка з'явився «будівельний майданчик»

 

Будівельна Група «Синергія» облаштувала справжній «будівельний майданчик», де кожен охочий мав можливість відчути себе будівельником

 

1

5 жовтня 2019 року в парку ім. Т. Шевченка відбувся вже традиційний міжнародний фестиваль «Місто професій». Тисячі дітей отримали змогу спробувати себе у різних професіях та отримати їх першу у житті «трудову книжку».

Найбільш креативно до презентації своєї професії підійшов один із найбільших та найнадійніших забудовників Києва та області за версіями видань «Новое время» та «Бізнес» – Будівельна Група «Синергія», яка облаштувала справжній «будівельний майданчик», де кожен бажаючий мав можливість відчути себе будівельником. А таких було дуже багато!

Перед тим як потрапити на імпровізований будівельний майданчик, діти отримали спеціальні комплекти уніформи: каски, жилети, рукавиці – все ж таки техніка безпеки понад усе! Далі, провідні спеціалісти БГ «Синергія» захопливо розповіли про те, як та з чого будуються сучасні будинки. Після того, кожному бажаючому видавали кельми, і діти під керівництвом будівельників здійснювали справжню цегляну кладку: спочатку робили подушку для цегли, потім укладали цеглини, з обов'язковим контролем рівня, самі формували дверні прорізи й кути під 90 градусів. Так, закінчивши будівництво учасники отримали відмітку про успішне освоєння професії «будівельник» в «трудовій книжці».

2

«Для нас, у БГ «Синергія», як одного із лідерів ринку нерухомості України, є дуже важливим питання соціальної відповідальності бізнесу, тому ми завжди намагаємося підтримувати та брати участь в подібних проектах, а іноді самі їх ініціюємо.

Що стосується міжнародного заходу «Місто професій», то це була прекрасна можливість ознайомити діток з професією «будівельник». Ми щасливі, що команді спеціалістів від БГ «Синергія» вдалось не тільки зацікавити головних учасників заходу, але й гідно презентувати нашу професію. Неймовірне завзяття, яке проявили діти на нашому імпровізованому будівельному майданчику, дуже вразило представників БГ «Синергія». По завершенню «Міста професій», напевно, у всіх гостей склалось таке враження, що, якби захід тривав трішки більше, хто знає, можливо в парку Т. Шевченка з’явився б «новий будинок».

Від імені, БГ «Синергія» хочу подякувати організаторам, гостям та учасникам заходу «Місто професій». Також, користуючись нагодою, запрошую усіх бажаючих до чудового сучасного передмістя столиці м. Ірпінь, де ми будемо раді вам показати як працює та будує БГ «Синергія» – прокоментував Генеральний директор Будівельної Групи «Синергія» Ігор Оверко.

З фотозвітом міжнародного заходу «Місто професій» та світлинами з «будівельного майданчику» від Будівельної Групи «Синергія» ви можете ознайомитись за посиланням.

3

Джерело: mind.ua
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок