Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#ЗМІ про нас

В ЖК Синергія Сіті збудували нову частину парковки для мешканців та гостей комплексу

 

Разом з новими будинками в ЖК Синергія Сіті Будівельна група Синергія облаштовує нові частини парковки для мешканців та гостей комплексу. Цього місяця таку парковку організували біля спортивного містечка: тут з’явилось плюс 49 паркомісць. — 3m2.ua 

 

За стандартами Синергії та згідно єдиного дизайн-коду для влаштування нових паркомісць обрали бетонну бруківку в якості покриття, адже вона:

  • витримує високі навантаження, що важливо для паркувальних зон;
  • навіть за літньої спеки не стає м’якою, на відміну від асфальту;
  • не випаровує шкідливі речовини, а отже є безпечною та екологічною; 
  • практична: у разі необхідності покриття легко розібрати чи замінити пошкоджену плитку;
  • запобігає появі калюж: завдяки технології укладання бруківки під нахилом 2-3 градуси, дощова вода стікає прямо у зливову систему.

На парковку відразу нанесли навігаційну розмітку. Вона запобігає хаотичному паркуванню та створює максимально можливу кількість паркомісць, якими зручно користуватись. Таким чином до загальної кількості автомобілів, що можна запаркувати у ЖК Синергія Сіті, додалось ще 49.

Водночас завершили роботи над парковкою біля 5-ї черги будинків та торговельного центру в Синергія Сіті. Мешканцям 21, 22, 23 будинків та відвідувачам фітнес-клубу, який відкриється через кілька місяців, буде зручно паркувати свою машину. Тут знаходиться ще 21 паркомісце, з яких 4 передбачено для людей з інвалідністю.

Мешканцям ЖК Синергія Сіті не доведеться шукати вільне місце для паркування на сусідній вулиці, адже містка парковка —  просто біля будинку. 

Джерело: 3m2.ua
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок