#ЗМІ про нас

Визнання споживача: чого досягли і як планують розвиватися переможці бізнес-премії «Вибір року» 2023

 

Переможці бізнес-премії «Вибір року» Україна поділилися досягненнями минулого року і планами на майбутнє та розказали, що для них означає нагорода, яка демонструє любов і визнання споживачів. – forbes.ua

 

Про «Вибір року»

Всеукраїнська бізнес-премія «Вибір року» була започаткована у 2000 році й щороку оголошує перелік товарів, послуг і компаній, які перемогли у різних категоріях. Цей список ґрунтується на маркетинговому дослідженні споживчих уподобань українців, опитуванні експертів, медійного журі й фахівців у галузях маркетингу й реклами. Переможці премії отримують медаль-відзнаку «Вибір року», яку можуть використовувати на пакуванні, для маркування товару на полицях торговельних мереж і вітринах маркетплейсів, у промо-матеріалах у медіа.

Національне маркетингове дослідження споживчих уподобань у рамках конкурсу «Вибір року» в Україні в 2023 році провела команда Ipsos в Україні – представництво міжнародної дослідницької компанії. За даними Ipsos, найбільше з-поміж опитаних українців – 35,9% – вказали, що викликає довіру саме нагорода «Вибір року». Майже 40% опитаних зазначили, що серед товарів, представлених у торгових мережах, звертають увагу на позиції, відзначені медаллю «Вибір року».

 

Переможці бізнес-премії «Вибір року» Україна-2023

 • Kolorit
  переможець у номінації «Фарба року українського виробництва»
 • СИНЕРГІЯ
  переможець у номінації «Девелоперська компанія року в передмісті Києва»
 • ÜLKA (компанія ТОВ ВІ-Джей Бьюті Еквіпмент)
  переможець у номінації «Манікюрна витяжка року українського виробництва»
 • STIHL Україна
  переможець у номінаціях «Садова техніка року», «Мотопили року»
 • ЖК «Нова Англія» (девелопер Royal House)
  переможець у номінації «Житловий комплекс комфорт-класу року в Києві»
 • Mary Kay
  переможець у номінаціях «Декоративна косметика року для очей» та «Декоративна косметика року для губ»

 

СИНЕРГІЯ – переможець у номінації «Девелоперська компанія року в передмісті Києва»

 

Юрій Марченко

директор Будівельної групи «Синергія»

 

Які показники щодо діяльності бізнесу важливі для компанії за підсумками 2023 року?  

Це швидкість і безперервність будівництва: у 2023-му ми одночасно будували 15 будинків у ЖК City Park і ЖК «Синергія Сіті» в Ірпені та ЖК «Синергія Київ» у столиці. До кінця 2023 року здали в експлуатацію пʼять будинків: це 464 квартири, або 30 774 кв. м. Протягом року 805 власників отримали ключі від свого житла у ЖК City Park і «Синергія Сіті».

Минулий рік став рекордним у користуванні державною програмою «єОселя»: 30 родин отримали доступні кредити на житло у «Синергії» у ЖК City Park та «Синергія Сіті». Також ми створили 5000 кв. м унікального ландшафтного подвір’я у ЖК «Синергія Сіті», висадивши 10 000 рослин.

 

Юрій Марченко, директор Будівельної групи «Синергія» з премією «Вибір року» 2023

 

Якими рішеннями команди ви задоволені найбільше?

Перше – акцент на продумане середовище для життя. Після початку великої війни, коли в українців додалося потрясінь, ми ще пильніше підходимо до створення оточення будинків. Для мешканців наших ЖК дім – це не лише гарний інтер’єр, а й змога спілкуватися з сусідами, грати у футбол, відвідувати кав’ярні, гуляти подвір’ям. Тож у ЖК «Синергія Сіті» ми облаштовуємо спортивне містечко з футбольним полем і тенісним кортом, а у ЖК City Park – інноваційний дитячий майданчик у форматі плейхаб.

 

«Синергія» – переможець у номінації «Девелоперська компанія року в передмісті Києва»

 

Друге – якість будівництва. Ми запровадили експертний та авторський нагляд на об’єктах, що будуються: ЖК «Синергія Сіті» і «Синергія Київ». Керівники компанії, інженери і архітектори відвідують майданчики, перевіряючи планове виконання робіт.

Третє – свідома підтримка українського виробника. В умовах війни «Синергія» замовляє продукцію наших виробників, підтримуючи економіку і даючи українцям змогу працювати вдома. 

Також у 2023-му ми сфокусувалися на оптимізації бізнес-процесів, підвищенні якості обслуговування клієнтів та впровадженні інноваційних технологій будівництва і BIM-проєктування.

Джерело: forbes.ua
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок