Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#ЗМІ про нас

Обираючи житло від Будівельної групи Синергія, ви завжди отримуєте більше. Розповідаємо на прикладі ЖК Синергія 3+

 

В липні 2021 року Будівельна Група «Синергія» розпочала вручення ключів інвесторам останньої черги ЖК «Синергія 3+». Цей проєкт  житлового комплексу став найбільш успішним серед молодих сімей, які обрали життя у зеленому передмісті столиці м. Ірпінь — 3m2

 

До запуску робіт по ЖК «Синергія 3», забудовник реалізував успішний проєкт ЖК «Синергія 3», у якому вперше були реалізовані власні стандарти компанії. Мова йде про двір-парк з зеленим ландшафтним дизайном, яскраві рішення в архітектурі, квартальну забудову з розвиненою інфраструктурою, широкі та просторні вхідні групи та ін. На фоні успіху ЖК «Синергія 3» та, враховуючи запит на ринку, Будівельна група «Синергія» вирішила створити ЖК «Синергія 3+», який б мав переваги «старшого брата» з деякими нововведеннями. 

Перше, на що хотілось би звернути увагу — це нестандартний дизайн архітектури. Архітектори «Синергії» реалізували сміливий підхід щодо використання стилю Hi-tech: прямі лінії, які перетинаються та виходять за межі один одного — мов ілюзія «стрічки Мебіуса», панорамні вікна, які наповнюють квартири природним освітленням, вже традиційні для Будівельної групи «Синергія» яскраві кольори фасадів. Все це вирізнило комплекс серед всіх інших новобудов на ринку. Архітектурний концепт «Синергія 3+» став його візитівкою, який не раз було відзначено у рейтингах профільних видань, експертами ринку та споживачами. 

2

Друге — підхід до планувань квартир. У Будівельній групі «Синергія» зрозуміли, що людям потрібен простір і карт-бланш для змін, адже  стандартні планування — це завжди компроміс, на який доводиться йти. Тому забудовник ввів поняття «квартири-трансформери» ще до того, як це стало мейнстрімом на ринку. Використання монолітно-каркасної технології передбачає відсутність несучих стін у квартирах. Крім того, варто відзначити такий формат планувань як «євро-двушки», які найбільше сподобались молодим сім’ям. Це квартири площею від 42 до 50 квадратних метрів, де передбачена можливість проєктування кухні-студії з варіантами реалізації 2-х чи 3-х кімнатних апартаментів! 

Третє, що зробило ЖК «Синергія 3+» таким популярним серед споживачів — це доступність інфраструктури. Комплекс розміщений біля ЖК «Синергія 3», який має цілий квартал  з магазинами, кафе, ресторанами, приватними клініками та навіть басейном і сучасним садочком «Колібрі», який також побудувала  Будівельна група «Синергія» й передала на баланс міста. Крім того, поруч є зупинка маршрутки на Київ, з якої дорога до метро займає 25 хвилин. А в декількох кілометрах знаходиться ТЦ «Жираф» з цілим поверхом різноманітних розваг для дітей та боулінгом для дорослих. Вже після введення будинків в експлуатацію, комплекс став не менш популярним для представників малого та середнього бізнесу. Так, тут з’явились ресторани з доставкою їжі, різноманітні магазини, корисні сервіси, студії танців, гімнастики та акробатики для дітей та дорослих, пункт видачі «Rozetka», готується до відкриття супермаркет «АТБ», та навіть ходять чутки про супермаркет «Сільпо» в цьому районі. Тобто у жителів є все «під рукою», навіть не треба виходи за межі комплексу,

ЖК «Синергія 3+» також зацікавив інвесторів та дозволив їм отримати значний дохід від інвестицій в нерухомість. До прикладу, в третьому будинку ЖК «Синергія 3+» на старті продажу 2-кімнатна квартира площею 50 метрів квадратних коштувала на етапі будівництва близько 21 000 дол. США. Сьогодні, ми знайшли на популярному сайті продажу подібну квартиру без ремонту за 45 000 дол. США.  Фактично, інвестиція в ЖК «Синергія 3+» показала дохідність у 30% на рік!

Разом з тим, слід відзначити, що не дивлячись на економічні проблеми пов’язані з пандемією, які вплинули на ріст собівартості будівництва на 60-70%, Будівельна група “Синергія” виконала всі свої зобов’язання перед інвесторами. Вони не втратили ні у комфорті, ні у якості. 

«Ми у Будівельній групі «Синергія» вже 11 років працюємо на ринку нерухомості України. За цей час ми реалізували багато успішних проектів, чим і заслужили довіру споживача як надійна та клієнтоорієнтована компанія.  В ЖК “Синергія 3+” легко вгадується проєкт Синергії. Впізнавані фасади та підхід до благоустрою території відразу кидаються в очі. Все тому, що ми використовуємо єдиний набір стандартів під час проєктування кожного нового житлового району. А в центрі цих стандартів завжди майбутні мешканці та їх комфорт, а не просте дотримання будівельних нормативів. Успіх ЖК «Синергія 3+» демонструє те, що наша компанія розвивається у правильному напрямку, сміливі та інноваційні рішення виправдовують себе, а інші забудовники беруть їх собі за приклад. Однак найголовніше, сотні молодих сімей мають власне комфортне житло. Тож вітаю всіх новоселів у сім’ї «Синергії!» — резюмував генеральний директор Будівельної групи «Синергія» Ігор Оверко.

 
 
 
Джерело: Портал 3m2
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок