#СМИ о нас

Как застройщик заставляет детей работать

Depo.Життя 25 июня 2018

16 червня в парку Правика, що в Ірпені, було помічено велику кількість дітей в будівельних жилетах, касках та рукавицях. Всі вони вправно керували краном та намагалися побудувати з його допомогою власну споруду. При цьому на обличчях зосередженість та неприховане задоволення від результату, а ще лунають справжні командні вигуки та навіть накази! На касках та жилетах – логотип Будівельної Групи Синергія.

Ми спробували розібратися, що ж насправді відбувається

Так, 16 червня 2018 року діти дійсно старанно працювали на будмайданчику в парку Правика, що розташований в м. Ірпінь по вулиці Соборній.

Це Будівельна Група "Синергія" проводила профорієнтаційну програму для юних ірпенчан в рамках міжнародного проекту - Місто професій.

А парк Правика дійсно перетворився на місце, в якому діти живуть життям дорослих: отримують паспорт, опановують професії, заробляють гроші і витрачають їх на власний розсуд.

Головна мета проекту - дати дітям можливість проявити себе з різних сторін, отримати практичне уявлення про існуючі професії, зрозуміти основи, на яких базується життя сучасного суспільства.

"Робота на будмайданчику - це гарна можливість перевірити себе на спритність і акуратність, потренувати уважність, розвинути вміння працювати в команді, набути цінних навичок, які стануть в нагоді в подальших будівельних дослідах", - прокоментував директор БГ "Синергія" Ігор Оверко.

Справді, локація будівельників викликала шалений інтерес у дітвори! А ми вкотре переконалися, що всі діти відкриті та безпосередні!

"От дивіться, здавалось би одна справа - є кран і задача будувати - та як всі по-різному підходять - хтось хоче неодмінно керувати краном, для когось бажана мета збудувати якнайвище, а хтось взагалі чекає моменту, коли все розвалиться.

Що об'єднує всіх дітей, так це бажання створити щось власноруч, а ще приміряти справжні будівельні каски, жилети та рукавиці", - додав Ігор Оверко.

Розуміємо, що участь у проекті лиш в певній мірі допоможе визначитися з майбутньою професією, та неодмінно допоможе знайти хобі, розкрити талант або нову сторону особистості.

"Ми в Синергії міркуємо, що діти через різноманітні освітні та творчі практики мають прийти до розуміння, що в цьому світі немає недосяжних висот, їм все під силу", - резюмував Ігор Оверко.

Синергія - будуємо майбутнє!

Источник: depo.ua
Поделиться:
Другие новости
6 Января 2021
Строительная компания с Приирпенья второй раз стала лучшей в номинации "Девелоперская компания года в пригороде Киева"
Уже второй год "Синергия" по результатам всеукраинского исследования стала лучшей в номинации "Девелоперская компания года в пригороде Киева"
#Новости
31 Декабря 2020
ТОП-100 самых влиятельных людей Киевщины в 2020 году
Подводя итоги 2020 года, информационный портал «Моя Киевщина» подготовил рейтинг наиболее влиятельных и авторитетных людей столичного региона, в который вошли известные политики, бизнесмены, спортсмены, общественные и культурные деятели
#Новости
24 Декабря 2020
Строительная Группа "Синергия" во второй раз признана девелоперской компанией года в премии "Выбор года»
В этом году Строительной группе «Синергия» удалось в очередной раз закрепить за собой звание девелоперской компании года в Киевской области
#Новости
22 Декабря 2020
Строительную группу "Синергия" признали лучшим застройщиком 2020 года на фестивале "Выбор года"
Строительная Группа "Синергия" уже второй раз подряд получила признание на конкурсе "Выбор года"
#Новости
21 Декабря 2020
Строительная группа «Синергия» получила награду «Выбор года 2020 в Украине»
Строительная группа «Синергия» подтвердила свой статус надежного застройщика, второй раз подряд получив награду "Выбор года 2020 в Украине".
#Новости
11 Декабря 2020
Лучший город для жизни в Европе: рассказывают Андрей Буренок, Алиса Купер и Андрей Шатырко
В партнерском материале с ЖК «Синергия Сити» редакции MC.today заядлые путешественники Андрей Буренок, Алиса Купер и Андрей Шатырко рассказали о том, какие европейские города кажутся им идеальными
#Новости
10 Декабря 2020
Строительная группа “Синергия” продолжает ремонт Ирпенской больницы — тут оперативно ремонтируют палаты для больных Covid-19
Строительная группа “Синергия” присоединилась к ремонту палат в дополнительно выделенном крыле Ирпенской больницы, которое будет принимать больных Covid-19 в регионе
#Новости
4 Декабря 2020
ТОП 5 лайфхаков арендного бизнеса
Арендный бизнес является одним из самых популярных видов пассивного дохода наравне с депозитом в банке. Мы собрали ТОП 5 лайфхак для арендодателей
#Новости
Задать вопрос онлайн
Заказать обратный звонок