#СМИ о нас

Как застройщик заставляет детей работать

Depo.Життя 25 июня 2018

16 червня в парку Правика, що в Ірпені, було помічено велику кількість дітей в будівельних жилетах, касках та рукавицях. Всі вони вправно керували краном та намагалися побудувати з його допомогою власну споруду. При цьому на обличчях зосередженість та неприховане задоволення від результату, а ще лунають справжні командні вигуки та навіть накази! На касках та жилетах – логотип Будівельної Групи Синергія.

Ми спробували розібратися, що ж насправді відбувається

Так, 16 червня 2018 року діти дійсно старанно працювали на будмайданчику в парку Правика, що розташований в м. Ірпінь по вулиці Соборній.

Це Будівельна Група "Синергія" проводила профорієнтаційну програму для юних ірпенчан в рамках міжнародного проекту - Місто професій.

А парк Правика дійсно перетворився на місце, в якому діти живуть життям дорослих: отримують паспорт, опановують професії, заробляють гроші і витрачають їх на власний розсуд.

Головна мета проекту - дати дітям можливість проявити себе з різних сторін, отримати практичне уявлення про існуючі професії, зрозуміти основи, на яких базується життя сучасного суспільства.

"Робота на будмайданчику - це гарна можливість перевірити себе на спритність і акуратність, потренувати уважність, розвинути вміння працювати в команді, набути цінних навичок, які стануть в нагоді в подальших будівельних дослідах", - прокоментував директор БГ "Синергія" Ігор Оверко.

Справді, локація будівельників викликала шалений інтерес у дітвори! А ми вкотре переконалися, що всі діти відкриті та безпосередні!

"От дивіться, здавалось би одна справа - є кран і задача будувати - та як всі по-різному підходять - хтось хоче неодмінно керувати краном, для когось бажана мета збудувати якнайвище, а хтось взагалі чекає моменту, коли все розвалиться.

Що об'єднує всіх дітей, так це бажання створити щось власноруч, а ще приміряти справжні будівельні каски, жилети та рукавиці", - додав Ігор Оверко.

Розуміємо, що участь у проекті лиш в певній мірі допоможе визначитися з майбутньою професією, та неодмінно допоможе знайти хобі, розкрити талант або нову сторону особистості.

"Ми в Синергії міркуємо, що діти через різноманітні освітні та творчі практики мають прийти до розуміння, що в цьому світі немає недосяжних висот, їм все під силу", - резюмував Ігор Оверко.

Синергія - будуємо майбутнє!

Источник: depo.ua
Другие новости
24 Февраля 2020
С чего начиналась и почему Синергия
Цель философии бренда Синергия – не просто продать квартиру, а создать лучшую и более удобную жизнь в квартире, дворе, районе, городе.
#Новости
23 Января 2020
СУД РАЗБЛОКИРОВАЛ СТРОИТЕЛЬСТВО В ИРПЕНЕ ЖИЛОГО КОМПЛЕКСА "СИНЕРГИЯ СИТИ"
Печерский районный суд Киева принял решение снять арест с земельных участков, чем признал законность строительства жилого комплекса “Синергия Сити”. 
#Новости
19 Декабря 2019
Лучший жилой комплекс пригорода — ЖК City Park от Синергии
Жилой комплекс "City Park" от Строительной Группы "Синергия" одержал победу в номинации "Лучший жилой комплекс пригорода"
#Новости
12 Декабря 2019
ВЫБРАЛИ ЛУЧШИМ ЗАСТРОЙЩИКОМ 2019 ГОДА В ПРИГОРОДЕ КИЕВА "СТРОИТЕЛЬНУЮ ГРУППУ СИНЕРГИЯ"
В рамках премии "Выбор года" украинские потребители выбрали бренд Строительная группа “Синергия” как лучший застройщик 2019 года в пригороде Киева
#Новости
11 Декабря 2019
Строительная Группа Синергия признана лучшим девелопером в пригороде Киева в премии Выбор года 2019
По итогам всеукраинского исследования, в номинации «Девелоперская компания года в пригороде Киева» победа досталась Строительной Группе «Синергия».
#Новости
9 Декабря 2019
Надежный застройщик. СГ «Синергия» признана лидером на рынке недвижимости Киевской области
СГ «Синергия» одержала победу в главной номинации премии «EE Real Estate Awards» — «Developer of the Year. Kyiv region» (Девелопер года Киевской области)
#Новости
5 Декабря 2019
Девелопером года в Киевской области в 2019 признана Строительная группа “Синергия”
Строительная Группа "Синергия" одержала победу в главной номинации премии EE Real Estate Awards 2019 — Девелопер года Киевской области
#Новости
30 Октября 2019
ТОП-10 проектов корпоративной социальной ответственности
В этом номере мы собрали истории успешной и взаимовыгодного сотрудничества бизнеса и общества, имеющие синергетический эффект
#Новости
Задать вопрос онлайн
Заказать обратный звонок