#СМИ о нас

Как застройщик заставляет детей работать

Depo.Життя 25 июня 2018

16 червня в парку Правика, що в Ірпені, було помічено велику кількість дітей в будівельних жилетах, касках та рукавицях. Всі вони вправно керували краном та намагалися побудувати з його допомогою власну споруду. При цьому на обличчях зосередженість та неприховане задоволення від результату, а ще лунають справжні командні вигуки та навіть накази! На касках та жилетах – логотип Будівельної Групи Синергія.

Ми спробували розібратися, що ж насправді відбувається

Так, 16 червня 2018 року діти дійсно старанно працювали на будмайданчику в парку Правика, що розташований в м. Ірпінь по вулиці Соборній.

Це Будівельна Група "Синергія" проводила профорієнтаційну програму для юних ірпенчан в рамках міжнародного проекту - Місто професій.

А парк Правика дійсно перетворився на місце, в якому діти живуть життям дорослих: отримують паспорт, опановують професії, заробляють гроші і витрачають їх на власний розсуд.

Головна мета проекту - дати дітям можливість проявити себе з різних сторін, отримати практичне уявлення про існуючі професії, зрозуміти основи, на яких базується життя сучасного суспільства.

"Робота на будмайданчику - це гарна можливість перевірити себе на спритність і акуратність, потренувати уважність, розвинути вміння працювати в команді, набути цінних навичок, які стануть в нагоді в подальших будівельних дослідах", - прокоментував директор БГ "Синергія" Ігор Оверко.

Справді, локація будівельників викликала шалений інтерес у дітвори! А ми вкотре переконалися, що всі діти відкриті та безпосередні!

"От дивіться, здавалось би одна справа - є кран і задача будувати - та як всі по-різному підходять - хтось хоче неодмінно керувати краном, для когось бажана мета збудувати якнайвище, а хтось взагалі чекає моменту, коли все розвалиться.

Що об'єднує всіх дітей, так це бажання створити щось власноруч, а ще приміряти справжні будівельні каски, жилети та рукавиці", - додав Ігор Оверко.

Розуміємо, що участь у проекті лиш в певній мірі допоможе визначитися з майбутньою професією, та неодмінно допоможе знайти хобі, розкрити талант або нову сторону особистості.

"Ми в Синергії міркуємо, що діти через різноманітні освітні та творчі практики мають прийти до розуміння, що в цьому світі немає недосяжних висот, їм все під силу", - резюмував Ігор Оверко.

Синергія - будуємо майбутнє!

Источник: depo.ua
Поделиться:
Другие новости
7 Июля 2020
"Синергия Сити" — современный европейский городок в Ирпене
"Синергия Сити" – это настоящий курортный городок от строительной группы "Синергия", которая уже десять лет превращает Ирпень на комфортный пригород
#Новости
6 Июля 2020
Следуем глобальным трендам и создаем европейский городок в Ирпене, – Синергия
Строительная группа "Синергия" рассказала, какими строительными проектами вдохновлялась, создавая жилой комплекс "Синергия Сити"
#Новости
24 Июня 2020
Новостройки пригорода, ориентированные на семьи с детьми
3m2 подобрал новостройки пригорода, где особое внимание уделено детской инфраструктуре
#Новости
19 Июня 2020
Коммерческая недвижимость в жилом комплексе является необходимым элементом экосистемы современного жилья — Игорь Оверко
В Строительной группе Синергия быстро отреагировали на изменения, происходящие на рынке коммерческой недвижимости. Компания готова к перезагрузке бизнеса
#Новости
8 Мая 2020
Новая жизнь после карантина — решитесь открыть собственный бизнес вместе со Строительной группой "Синергия"
Строительная группа "Синергия" поддерживает предпринимателей и до сентября этого года освобождает новых клиентов от арендной платы за коммерческую недвижимость в ЖК GreenSide.
#Новости
6 Мая 2020
Под Киевом после незаконных протестов возобновили строительство ЖК "Синергия Сити"
Строительная группа "Синергия" сообщила о возобновлении работ на улице Достоевского в Ирпене, где строят жилкомплекс и школу.
#Новости
6 Мая 2020
Бизнес выходит из карантина: Строительная группа "Синергия" создает рабочие места на строительстве ЖК "Синергия Сити"
В первой половине мая 2020 Строительная Группа "Синергия" возобновит работы на строительной площадке ЖК "Синергия Сити" и школы "Синергия" на 1300 детей
#Новости
6 Мая 2020
В Ирпене возобновили строительство общеобразовательной школы и жилого комплекса "Синергия Сити"
Компания "Синергия" поддерживает экономику страны в условиях карантина и возобновляет  работы
#Новости
Задать вопрос онлайн
Заказать обратный звонок