#СМИ о нас

Как застройщик заставляет детей работать

Depo.Життя 25 июня 2018

16 червня в парку Правика, що в Ірпені, було помічено велику кількість дітей в будівельних жилетах, касках та рукавицях. Всі вони вправно керували краном та намагалися побудувати з його допомогою власну споруду. При цьому на обличчях зосередженість та неприховане задоволення від результату, а ще лунають справжні командні вигуки та навіть накази! На касках та жилетах – логотип Будівельної Групи Синергія.

Ми спробували розібратися, що ж насправді відбувається

Так, 16 червня 2018 року діти дійсно старанно працювали на будмайданчику в парку Правика, що розташований в м. Ірпінь по вулиці Соборній.

Це Будівельна Група "Синергія" проводила профорієнтаційну програму для юних ірпенчан в рамках міжнародного проекту - Місто професій.

А парк Правика дійсно перетворився на місце, в якому діти живуть життям дорослих: отримують паспорт, опановують професії, заробляють гроші і витрачають їх на власний розсуд.

Головна мета проекту - дати дітям можливість проявити себе з різних сторін, отримати практичне уявлення про існуючі професії, зрозуміти основи, на яких базується життя сучасного суспільства.

"Робота на будмайданчику - це гарна можливість перевірити себе на спритність і акуратність, потренувати уважність, розвинути вміння працювати в команді, набути цінних навичок, які стануть в нагоді в подальших будівельних дослідах", - прокоментував директор БГ "Синергія" Ігор Оверко.

Справді, локація будівельників викликала шалений інтерес у дітвори! А ми вкотре переконалися, що всі діти відкриті та безпосередні!

"От дивіться, здавалось би одна справа - є кран і задача будувати - та як всі по-різному підходять - хтось хоче неодмінно керувати краном, для когось бажана мета збудувати якнайвище, а хтось взагалі чекає моменту, коли все розвалиться.

Що об'єднує всіх дітей, так це бажання створити щось власноруч, а ще приміряти справжні будівельні каски, жилети та рукавиці", - додав Ігор Оверко.

Розуміємо, що участь у проекті лиш в певній мірі допоможе визначитися з майбутньою професією, та неодмінно допоможе знайти хобі, розкрити талант або нову сторону особистості.

"Ми в Синергії міркуємо, що діти через різноманітні освітні та творчі практики мають прийти до розуміння, що в цьому світі немає недосяжних висот, їм все під силу", - резюмував Ігор Оверко.

Синергія - будуємо майбутнє!

Источник: depo.ua
Поделиться:
Другие новости
30 Сентября 2020
Инвестиции на старте новой очереди: 5 ЖК пригорода
Чтобы помочь определиться тем, кто задумался о покупке квартиры в пригороде, мы собрали свежие старты продаж в ЖК, где есть 2 очереди по выгодным ценам. 
#Новости
25 Сентября 2020
Строительной группе Синергия 10 лет — единый архитектурный стиль, дворы-парки и активные первые этажи
В этом году свое десятилетие отмечает крупнейший девелопер Киевского региона — Строительная группа Синергия. Лучшим итогом работы застройщика является его объекты и истории людей, которые здесь живут.
#Новости
22 Сентября 2020
Когда дела говорят больше слов: Строительной группе "Синергия" — 10 лет
В строительной компании "Синергия" по случаю своего десятилетия подвели итоги работы на рынке недвижимости Украины. За этот период компания стала одним из лидеров отрасли.
#Новости
1 Сентября 2020
Пусть рассудят цифры: жизнь «в аренде» VS ипотека на собственную квартиру
Редакция Minfin взялась выяснить, что выгоднее — продолжать платить аренду или все таки выплачивать собственную квартиру по ипотеке.
#Новости
27 Августа 2020
Рост инвестиционной привлекательности недвижимости на фоне рекордного «удешевления» депозитов
Эксперты советуют обратить внимание на коммерческую недвижимость — с точки зрения инвестиционной привлекательности ее рентабельность составляет 20% в год
#Новости
23 Июля 2020
Изменяя стереотипы: Строительная Группа «Синергия» предлагает европейское жилье бизнес-класса в Ирпене
Строительной группе «Синергия» удалось совместить все преимущества частного дома с высоким уровнем комфорта в 2-х уровневых квартирах "Синергия Сити"
#Новости
21 Июля 2020
В ЖК "Синергия Сити" пошли против правил рынка и значительно снизили высотность новостройки
Строительная группа "Синергия" существенно снизила этажность своего проекта "Синергия Сити" в Ирпене Киевской области
#Новости
7 Июля 2020
"Синергия Сити" — современный европейский городок в Ирпене
"Синергия Сити" – это настоящий курортный городок от строительной группы "Синергия", которая уже десять лет превращает Ирпень на комфортный пригород
#Новости
Задать вопрос онлайн
Заказать обратный звонок