#ЗМІ про нас

Які ландшафтні рішення реалізовані у ЖК Ірпеня Синергія Сіті

 

Наявність комфортного простору для відпочинку біля дому — must-have для сучасних комплексів бізнес-класу — 3m2

 

У 2021 Синергія Сіті отримала титул найкращого житлового комплексу у передмісті Києва від професійної галузевої премії iBuild. Таке почесна нагорода стала можлива в тому числі й завдяки інноваційним підходам до благоустрою та ландшафтного дизайну.

Наявність комфортного простору для відпочинку біля дому — must-have для сучасних комплексів бізнес-класу. Проте забудовник відзначає, що у Синергія Сіті реалізовується більше ніж просто ландшафтний дизайн. Це комплексне рішення, що стало важливим елементом міського простору та новою точкою тяжіння для цілого району. 

Проєкт Синергія Сіті розробила Світлана Адамова – відома ландшафтна архітекторка, авторка концепції озеленення Труханового острову у Києві. 

Джерелом натхнення для ландшафтів Синергія Сіті стала річка Ірпінь, що знаходиться в 3-х хвилинах від комплексу, та прилеглі до неї території: заплавні смуги полів, річкові ландшафти та листяний ліс. 

Природні форми відтворені як в архітектурі комплексу, так і в елементах ландшафтного дизайну. Хвилеподібні будинки повторюють вигини річки, а сквери за формою нагадують річкові острівці.

В кожному сквері забудовник облаштовує затишні лаунж зони, галявини для відпочинку та споглядання за природою, а також місця для яскравих фото. На відміну від суспільних зон, внутрішні подвір’я доступні тільки для мешканців. Це закриті камерні простори з атмосферою власного саду, до яких не матимуть доступ сторонні. Такий підхід забезпечує ідеальний баланс відкритості та приватності, гарантуючи безпеку та відчуття особистого простору для його мешканців. 

Озеленення комплексу відбувається поетапно – паралельно з введенням в експлуатацію нових будинків. Так, нещодавно реалізувано масштабний проєкт внутрішнього подвір’я з неймовірними 5000 кв.м озеленення. У ньому висадили 5000 одиниць зелені – це 43 види дерев, кущів, трав та квітів! Глід Лавальє, яблуня Rudolf, чорна береза, клен Autumn Blaze, спірея ніпонська, верба Hakuro-nishiki, жимолость Maigrun — це лише маленька частина рослин, які зростають у двір-саду Синергія Сіті. 

Для озеленення території було обирано виключно дорослі дерева. Тож, мешканцям не потрібно чекати роки, аби насолодитися комфортом і затінком. А завдяки продуманій композиції з багаторічних квітів і злаків, двір-сади квітнуть з ранньої весни й до пізньої осені та вже стали прихистком для десятків видів метеликів та медоносних комах.

«Ми переконані: дім — це місце сили та один з найцінніших ресурсів, який допомагає адаптуватися до змін і справлятися з труднощами. Проте домівка не обмежується стінами вашої квартири. Важливе все, що є навколо — сусіди, двір, район чи парк поряд. Саме тому, атмосфера власного саду у подвір’ї будинку — це один з ключових стандартів, згідно з якими ми будуємо наші комплекси. Ми прагнемо створити для мешканців справжні осередки комфорту і затишку, де вони зможуть повноцінно відпочивати та відновлювати душевну рівновагу», — йдеться у повідомленні.

Джерело: 3m2.ua
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок