#ЗМІ про нас

Як забудовники створюють святкову атмосферув житлових комплексах

 

Період зимових свят як і сама зима традиційно асоціюється з прикрашаннями міст. І якщо раніше прикрашання міста обмежувалося центральними площами міст та селищ, то останніми роками все частіше можна побачити житлові комплекси, атмосфера в яких не менш яскрава.  — 3м2

 

Як формування дозвілля стало нормою

Де-юре люди і досі купують квадратні метри, фактично ж — все більше і більше інвесторів звертають увагу на загальну атмосферу житлових комплексів. І мова не лише про інфраструктуру, а і про так званий «стиль життя». Останнє поняття уособлює в себе піклування забудовником про мешканців ЖК, яке не обмежується технічним обслуговуванням території. Створення ком’юніті серед мешканців, розвиток дозвілля та загальної самобутньої атмосфери — все це можна назвати новим трендом серед сучасних девелоперів. Метою забудовників в таких випадках є створення відчуття «домашнього затишку» у жителів не лише у власних квартирах, а й загалом на території ЖК.

1

Краще один раз побачити, ніж сто разів прочитати

До прикладів. З-поміж найбільш інноваційних забудовників, які піклуються про атмосферу та дозвілля жителів показовим є приклад Будівельної групи «Синергія». Тут забудовником не тільки внесено організацію дозвілля до обов’язкового переліку до «стандартів», за якими створюються нові ЖК, а й заздалегідь продумується місце для проведення свят та дозвілля ще на етапі проектування житлових комплексів. 

Пропонуємо переглянути як виглядали житлові комплекси БГ «Синергія»  в період новорічних свят. 

ВІДЕО: https://fb.watch/aK6TxIzChK/ 

Таким чином створюється затишна екосистема, завдяки чому мешканцям житлових комплексів не потрібно зайвий раз виїжджати до центру міста, адже є змога насолоджуватись сезонними святами щодня, та у своєму ж домі. Будівельна галузь не стоїть на місці, і девелопери створюють все більше сервісу для інвесторів та мешканців будинків, що не може не тішити. І хоча наведений в прикладі забудовник є одним з першопрохідців подібного підходу, сьогодні є змога вважати, що з часом така практика поширюється на більшість будівельних компаній України. 

Дізнатися ж більше про житлові комплекси Будівельної групи «Синергія» можна за посиланням

 

Джерело: 3м2
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок