#ЗМІ про нас

ЖК Синергія Сіті від Будівельної групи Синергія визнали найкращим житловим комплексом 2023 за версією професійної премії IBUILD 2023

 

11 грудня відбулася премія UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2023, де ЖК Синергія Сіті відзначили як найкращий ЖК 2023 року. – 3m2

 

Премія UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2023 — головна будівельна премія України, що цього року пройшла у спеціальному благодійному форматі. Вона підтверджує досягнення компанії та надає визнання професійним здобуткам забудовника під час воєнного стану.

ЖК Синергія Сіті не вперше отримує цю почесну нагороду — минулу премію ЖК виборов у 2021 році завдяки інноваційній архітектурі та комплексному підходу до забудови «місто в місті».

За цей час в ЖК Синергія Сіті з’явилися нові хвилі будинків, курортне містечко продовжує наповнюватися внутрішньою інфраструктурою: тут відкриваються нові заклади для комфорту мешканців.

Незмінно високими залишаються стандарти будівництва житла. Про це дбають інженери та архітектори, які регулярно проводять свій авторський нагляд та контролюють якість. У 2023 році забудовник здав в експлуатацію 4 нових будинки комплексу та вже видає ключі від квартир власникам.

Мешканці Синергія Сіті з перших днів переїзду насолоджуються прогулянками зеленими бульварами, займаються спортом, ходять до магазинів, відпочивають у двір-саду. Це можливо, тому що забудовник заздалегідь продумує благоустрій проєкту.

Так, цього року у внутрішньому подвір’ї комплексу з’явився двір-сад з 5000 кв.м унікального ландшафтного дизайну і готується до відкриття інноваційний дитячий майданчик.

Також на території комплексу облаштовують спорт-хаб — Спорт Сіті, що матиме футбольне поле, баскетбольний майданчик, тенісний корт, зону для настільного тенісу, а також силові тренажери у зоні воркаут.

Все це забудовник робить задля того, аби допомагати мешканцям отримувати більше задоволення від життя. Спорт, активний спосіб життя, творчість, спілкування з сусідами — все це дарує сили та відчуття рівноваги.

Саме таким Синергія будує своє курортне містечко Синергія Сіті: з продуманим середовищем, що є особистим «місцем сили». Адже саме в буремні часи дім стає одним із найцінніших ресурсів, який допомагає адаптуватися до змін.

Джерело: 3m2.ua
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок