#Соціальна відповідальність

Дитячий садочок “Колібрі” вже відкрито!

24 вересня 2017 року на території житлового комплексу “Синергія 3”, за адресою м. Ірпінь, вул. Григорія Сковороди 11, відбулось урочисте відкриття дитячого садочку “Колібрі”. Цей день став справжнім святом для маленьких майбутніх вихованців та їх батьків - жителів навколишніх будинків та інвесторів ЖК “Синергія 3”, і всіх гостей урочистого заходу. А також він став визначним для всього колективу Будівельної групи “Синергія”, адже ми змогли втілити всі наші мрії про найкращий дитячий садочок.

“Колібрі” - це дошкільний виховний заклад, розрахований на 250 дітей. Його головною відмінністю є те, що це ультрасучасний дитячий садочок, унікальний не лише для Ірпеня, але і для України.

Він обладнаний фіто- та соляною кімнатою для зміцнення імунітету, спортивною та музичною залами із висотою стель до 8 метрів, має пропускну систему, що не дає стороннім можливості потрапити на територію.

Програма виховання дітей буде базуватись на основі Вольфдорської методики та М. Монтесорі. Харчування буде здійснюватись з використанням сезонних овочів та фруктів, а їжа буде готуватись із використанням води, очищеної спеціально обладнаними фільтрами.

На свято відкриття дитячого садочка завітало дуже багато дорослих та маленьких гостей. Для самих маленьких було підготовано розважальну програму: майстер-класи із вітражного розпису, виготовлення іграшок із фетра, створення оригамі. Гості могли почастуватися тістечками, випити гарячої кави, поласувати солодкою ватою.

Всі бажаючі діти та їх батьки оглядали новий дитячий садочок, розважалися разом із аніматорами, приймали участь у конкурсах та дивилися виступи хореографічного ансамблю.

На офіційній частині заходу були присутні голова Київської обласної державної адміністрації Горган Олександр Любомирович, мер Ірпеня Карплюк Володимир Андрійович, а також запрошені народні депутати та посадові особи. Директор будівельної групи “Синергія” Ігор Іванович Оверко подякував усім, хто брав участь у будівництві дитячого садочку. “Ми хотіли створити казку. Якщо заходити в дитсадок, то можна на стінах побачити казкових героїв, що дуже подобаються дітям. Я надіюсь, що така задумка дуже їм сподобається”, наголосив він.

Весь колектив Будівельної групи “Синергія” щиро дякує всім, хто прийшов на урочисте відкриття дитячого садочку “Колібрі” та розділив з нами радість нашого звершення.

 

Відкриття дитячого садочку Колібрі

Відкриття дитячого садочку Колібрі

Відкриття дитячого садочку Колібрі

Відкриття дитячого садочку Колібрі

Відкриття дитячого садочку Колібрі

Відкриття дитячого садочку Колібрі

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок