#Соціальна відповідальність

Не забуваймо про сім’ї загиблих воїнів АТО у світле свято Різдва Христового

2017 рік був багатим на події, для когось він приніс новий досвід, для когось відкрив широкі горизонти, але водночас цей рік був надто непростим для багатьох сімей. Для тих, хто втратив сина, батька, брата, чоловіка, друга, втратив частину себе.

Як і будь-хто, ми не можемо стояти осторонь та не звертати уваги на це, і в Різдвяний вечір Українська Греко-Католицька Церква міста Ірпеня в особі отця Мирослава, отця Віталія, парафіян та за фінансової підтримки Оверка Ігоря Івановича, який посприяв у вирішенні транспортних питань, організували привітання родин, які втратили близьких в зоні АТО, з Різдвом Христовим.

Ми не в змозі особисто подякувати кожному, але нам вдалося відвідати 15 сімей з міста Бучі, Ірпеня, Коцюбинського та Гостомеля і привітати їх. Велика пошана та низький уклін цим сім’ям, дякуємо, що Різдво прийшло в наші оселі.

Ніхто не спроможний загоїти рани і біль утрати синів, батьків, чоловіків, але їхні сім’ї повинні відчувати нашу підтримку завжди.

Різдво традиційно вважається сімейним святом. Бажаємо Вам бути поряд з рідними не лише в цей день, а щодня цінувати їх, всім разом згадувати яскраві моменти радості і смутку, події і вчинки, які зробили кожного кращим. Хтось в 2017 році відсвяткував новосілля, хтось став студентом чи отримав диплом, хтось знайшов роботу мрії, хтось створив сім’ю, хтось знайшов вірного друга, а у когось народився первісток… В будь-які часи можна знайти привід відпустити рік з вдячністю.

Нам ще багато варто зробити. Новий рік - це новий шанс. Віримо, що з підтримкою наших захисників ми не проґавимо його, досягнемо всіх поставлених цілей на благо Ірпеня та його жителів.

З Новим Роком та з Різдвом Христовим!

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок