Відділ продажу: +38 (097) 222-777-9
#Соціальна відповідальність

Наші вітання переможцям Конкурсу стартапів для ветеранів АТО «STARTUP IRPIN»

20 вересня в приміщенні міської бібліотеки Ірпеня пройшло урочисте нагородження переможців Конкурсу старптапів для ветеранів АТО «STARTUP IRPIN». Протягом 3 місяців організатори і партнери: Ірпінський міський союз ветеранів АТО, ГО "Ірпінське агентство розвитку", Будівельна група "Синергія", представники бізнесу і адміністрації міста допомагали захисникам України підготувати бізнес-проекти і почати власну справу.

Викладачі вишів, успішні бізнесмени, а також провідні маркетологи і економісти БГ "Синергія" вчили конкурсантів і ділилися досвідом під час семінарів і тренінгів. Учасники конкурсу отримали хороші знання в сфері маркетингу, реклами, основ бізнесу, стали більш досвідченими і підготовленими до конкурентної боротьби.

Всього на конкурс зареєструвалися 55 осіб. 22 з них подали остаточну заявку у вигляді оформленого бізнес-плану. Конкурсна комісія при виборі кращих проектів орієнтувалась на такі критерії як їх інноваційність, актуальність, соціальність та прибутковість.

Першу премію отримав проект Дениса Дудника, який з 2014 по 2016 року проходив службу в батальйоні "Київ-2", за цей час побував в Дебальцеве і Волновасі. А зараз Денис планує запустити виробництво ножів під франшизою "Ветеранські ножі". Умовою франшизи передбачено, що на підприємстві будуть працювати ветерани-інваліди АТО. На розвиток свого проекту він отримав грант в розмірі 100 тис. грн від БГ "Синергія", а також право на безоплатну оренду приміщення площею до 100 м. кв. від міської влади.

Другу премію в розмірі 50 тис. грн. отримав Володимир Шиповський. Він був під обстрілом в Авдіївці, Попасній, Пісках. Удома ж, в Ірпені, він запускає проект з виготовлення декору в стилі стім-панк. Також йому місто надало в безоплатну оренду виробниче приміщення площею 60 м.кв.

Третя премія була вручена Віталію Івахненко з Бородянки. У складі 11 батальйону "Київська Русь" він воював в Дебальцеве. А зараз буде запускати проект по організації виробництва з металобрухту. На його розвиток він отримав також 50 тис. грн.

Директор Будівельної групи "Синергія" Ігор Оверко після церемонії вручення сертифікатів сказав: "Я переконався в тому, що є багато амбітних людей, які хочуть рухатися в напрямку власного бізнесу. У них вже є знання, вміння і бажання йти вперед і розвиватися. Їм необхідно додати лише трохи впевненості, можливо десь морально, а десь і фінансово. Ми віримо, що у переможців, які отримали сертифікати, все вийде і вони досягнуть успіху."

Конкурс старптапов для ветеранів АТО - це унікальна соціальна ініціатива, яка вперше проводилася в Україні. Його учасники і організатори вірять, що вже в наступному році подібні конкурси будуть провдена і в інших містах.Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок