#Соціальна відповідальність

Startup IRPIN - наша реальна допомога воїнам АТО

Соціальна відповідальність - один із головних факторів розвитку сучасного суспільства. Об’єднання зусиль провідних компаній та громадських організацій Ірпеня задля розвитку міста та впровадження нових прогресивних ідей втілилось у Конкурсі для учасників АТО "Startup IRPIN"!

Учасники конкурсу мали можливість не лише представити свої бізнес-ідеї на суд жюрі, а й відвідати ряд семінарів та тренінгів. Ветерани АТО знову пройшли “курс молодого бійця”, але цього разу вони вчилися перемагати у бізнесі. Досвідчені фінансисти, маркетологи, юристи навчали конкурсантів основам розробки маркетингової стратегії, орієнтуватись у господарському законодавстві, оцінювати та зменшувати підприємницькі ризики.

Розуміючи важливість адаптації воїнів до мирного життя та економічного розвитку міста, Будівельна група “Синергія” виступила фінансовим спонсором Конкурсу для учасників АТО "Startup IRPIN". Цьогорічний призовий фонд передбачає надання безповоротної фінансової підтримки у розмірі 100 тис. грн для впровадження в життя бізнес-плану переможця. Також по 50 тис. грн. отримають конкурсанти, що посіли друге та третє місця.  

Отож з червня по вересень 64 учасники проходили навчання та брали участь у тренінгах та семінарах, аби мати можливість створити та обгрунтувати свою бізнес-ідею. Перед експертною конкурсною комісією також було поставлено нелегке завдання, адже серед конкурсних робіт потрібно було відібрати ті, які демонструють високий потенціал, довгострокові перспективи отримання прибутку та мають реалістичні ринкові показники, передбачають створення умов для зайнятості.

Вже зовсім скоро ми повідомимо хто виборов право на отримання гранту та поздоровити їх зі стартом власного успішного бізнесу!

 Конкурс для участников АТО Startup IRPIN

Конкурс для участников АТО Startup IRPIN

Конкурс для участников АТО Startup IRPIN

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок