#Соціальна відповідальність

Учні Ірпеня, відмінники навчання та спорту, будуть отримувати стипендію від БГ “Синергія”

Минулого року в Ірпені було започатковано мотиваційну програму для школярів міста “Обдарована дитина”. З 2017 року спонсорську її частину забезпечує Будівельна група “Синергія”.

Вихованці шкіл Ірпеня, що досягли значних успіхів у спорті та є відмінниками у навчанні, протягом навчального року будуть отримувати щомісячну стипендію у розмірі 300 грн. За підсумками кожного півріччя список стипендіатів буде переглядатися, тому кожен учень має реальний шанс отримати винагороду за свої досягнення.

Урочисте вручення сертифікатів на стипендію відбулося 4 жовтня у приміщенні Ірпінської міської ради. “Ми розуміємо, що діти - це наше майбутнє. І що це дуже важлива ініціатива. Сьогодні ми їх підтримуємо, а завтра вже вони зможуть нам допомагати”, зазначив після заходу директор з розвитку БГ “Синергія” Сергій Волкошовець.

Самі учні вважають, що дана стипендія насправді мотивує до навчання, дає стимул до того, аби спрямовувати свої сили саме на шкільну освіту, а також на заняття спортом.

За рік, що існує програма “Обдарована дитина”, в Ірпені кількість відмінників збільшилась на 20%, за даними міського відділу освіти. У 2016 році стипендію отримували 170 учнів, а цього року - вже більше 200.

Ми насправді відчуваємо гордість за учнів нашого міста, адже розуміємо, скільки сил, праці та терпіння потрібно, аби досягти відмінних результатів. А підтримка допоможе сформувати їм твердий фундамент для самореалізації у майбутньому!

 

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок