Умови покупки

Ми спростили систему оплати, щоб наші клієнти витрачали мінімум часу на оформлення документів. У кожного клієнта своя історія, тому ми персонально консультуємо по платежах і допомагаємо підібрати умови оплати, які не створюватимуть мешканцям незручностей в майбутньому.
Усне бронювання

Придбання квартири - важливе рішення, яке потрібно обміркувати: якщо сподобалась квартира, ми закріпимо її за вами на 2 дні. Після закінчення 2-х днів або в той же день ви можете підписати договір завдатку і продовжити бронь для збору документів або потрібної суми.

Договір завдатку

Фіксуємо ціну за квадратний метр і додаємо бронювання терміном до 10 днів. Цей договір буде корисний, якщо ви хочете встигнути потрапити в акційну пропозицію або вам потрібно більше часу, щоб зібрати суму для попереднього договору

Попередній договір

Ви оплачуєте 100% загальної вартості квартири. З додаткових платежів за квартиру можлива тільки оплата за квадратні метри після експертизи БТІ. Зростання цін на доплату за метри не поширюється - ви платите за тією ціною, по якій робили 100% внесок.

Розстрочка

Пропонуємо індивідуальну розстрочку з прив'язкою до гривні. Відсоток першого внеску і кількість платежів залежить від комплексу: перший внесок може бути 30%, 50% і 70%, а решта платежів розтягнуті на термін від 5 до 22 місяців.

Kредити

На збудовані комплекси розстрочка не поширюється, але в такому випадку ми пропонуємо взяти кредит. Ви можете скористатися кредитними програмами банків Ірпеня або будь-яким іншим банком Києва. Ми вже успішно співпрацюємо з такими банками, як:

Кредит від Кредобанк
Надається строком від 3 до 20 років від 14% річних у гривні. Перший внесок від 20%.*
Кредит від Укргазбанк
Надається строком від 20 років від 15,5% річних у гривні. Перший внесок від 20%.*
Кредит від Ощадбанк
Надається терміном до 20 років від 15,99% річних у гривні. Перший внесок від 20%. (переселенцям 10%) *
Кредит від Приватбанк
Надається строком від 20 років від 14,9% річних в гривні. Перший внесок від 25%.*
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок