Квартири в розстрочку в Ірпені

Будівельна група Синергія - один з провідних забудовників в Київській області - пропонує купити квартири в Ірпені в розстрочку на максимально вигідних умовах.

Синергія вже більше 10 років будує комфортне житло в передмісті Києва, пропонуючи інвесторам квадратні метри в новобудовах класу комфорт + і бізнес за вигідною ціною.

 

На відміну від старого фонду, приміщення в якому ви можете купити тільки при наявності всієї суми відразу, нерухомість в новобудові набагато доступніша і вигідніша для придбання:

  • Ви купуєте світлу, простору і затишну квартиру, спроєктовану згідно з новими будівельними нормами і вимогами;
  • Покупцям доступні різні фінансові інструменти, які зроблять придбання квадратних метрів в новобудові ще зручнішим - це розстрочка або іпотечний кредит;
  • Надійний забудовник продовжує обслуговувати свої житлові комплекси навіть після заселення. Так, для кожного нашого ЖК в Ірпені ми створили окрему управляючу компанію, яка піклується про комфорт мешканців та вирішує всі побутові питання.

Саме тому, нерухомість в новобудовах Київської області - вигідний варіант для інвестиції або покупки для себе. Ви можете придбати готові квартири в Ірпені в кредит, або оформити розстрочку від забудовника на житло, що будується.

 

Умови розстрочки

 

Підсумкова вартість вашого житла залежить від двох чинників: терміну розстрочки і суми першого внеску. Тому вибирайте умови покупки, в відповідно до ваших потреб і можливостей:

  • Термін до 24 місяців.
  • Перший внесок від 30 до 70 відсотків.
  • Комфортна сума щомісячного платежу без прихованих доплат.

Інвесторам Синергії доступна гривнева розстрочка без подорожчання або з мінімальним здорожчанням.

Спеціальна пропозиція діє при покупці дворівневих квартир. За умови першого внеска від 50 відсотків їх можна купити без подорожчання, або ж отримати гарантовану знижку 1000 грн/м2 при 100% оплаті. Всі інші типи планувань доступні до придбання з мінімальним подорожчанням.

Сума подорожчання розраховується не у відсотках - вона являє собою невелику фіксовану націнку до вартості квадратного метра.

 

Розстрочка надається тільки на нерухомість в комплексах, що будуються. Готові квартири в новобудовах Ірпеня ви можете купити виключно в іпотеку. Тому, якщо ви віддаєте перевагу покупку апартаментів від забудовника в кредит - радимо звернути увагу на державну програму "Іпотека під 7%". В рамках цієї програми ми допоможемо вам оформити кредит на нерухомість з мінімальною % ставкою.

 

Купівля квартири в розстрочку

Вартість нерухомості в Києві і області щорічно зростає на 15-25%. Тому відсоток інвесторів, які купують квартири в розстрочку від забудовника теж збільшується з кожним роком. По-перше, це дуже зручний фінансовий інструмент, який допомагає придбати нерухомість, навіть якщо на руках немає всієї необхідної суми. По-друге, це вигідний варіант для молодих сімей, які збираються купити свою першу квартиру, або планують поліпшити житлові умови після поповнення в родині.

Синергія не випадково має репутацію надійного девелопера. Ми будуємо не просто житлові комплекси, а цілісні екосистеми з розвиненою інфраструктурою і унікальним ландшафтним дизайном.

За 11 років роботи ми побудували 7 ЖК, які стали домом для більш ніж 4000 сімей. Також ми розвиваємо соціальну інфраструктуру Ірпеня:

  • на території ЖК Синергія 3+ побудували дитячий садок "Колібрі" і передали його на баланс міста.
  • на території ЖК "Синергія Сіті" будуємо кращу школу-ліцей в регіоні.

Ірпінь - місто-курорт в Київській області, відомий завдяки своїм численним паркам і скверам, а також найбільшій в регіоні набережній, протяжністю близько 8 кілометрів. Ірпінь вважається одним з найбільш спокійних і комфортних для життя передмість Києва.

Вартість готових квартир в наших комплексах вас приємно порадує. Тому, якщо ви плануєте купити комфортне житло в екологічно чистій локації - звертайтеся до наших менеджерів за деталями.

Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок