#Новини

Будівельна група Синергія в черговий раз підтвердила високі позиції в Рейтингу найбільших забудовників–2020

 

В журналі Новое Время разом з ЛУН вийшов рейтинг найбільших забудовників Києва та області за кількістю зданих квартир. Це вже третій рейтинг, який ЛУН рахує щорічно для видання. Будівельна група Синергія цього року піднялася в рейтингу ще на +3 пункти, опинившись на 10-му місці. Здавши в експлуатацію 1495 квартир в 3-х житлових комплексах.  

 

Як будувався рейтинг: портал ЛУН порахував для журналу “Новое время” кількість квартир, які здали всі забудовники Києва та області за період 01.01.2019 — 31.08.2020. Враховували квартири тільки в тих будинках, які прийняті в експлуатацію Державною архітектурно-будівельною інспекцією України. 

20 забудовників, що представлені в Рейтингу, здали за 1 рік і 8 місяців спільно 35 362 квартир (майже стільки ж, як і в минулому рейтингу — 36 909).

1

З нового в цьому році додали в таблицю ще 2 показника:

 - впізнаваність брендів забудовників. Бренд “Будівельна група Синергія” знають 26% опитуваних.

 - коефіцієнт "взяті зобов'язання / виконані зобов'язання" (квартир будується / здано за період). По даному показнику ми отримали оцінку 0,7 та оціночну кількість квартир*, що будується — 1,1 тис.

*Оціночна кількість квартир, що будуються — кількість квартир в будинках, котрі продаються або коли-небудь продавались, але ще не здані.

“Кількість закінчених будівництв та зданих об'єктів, яка бралася до уваги аналітиками ЛУН,  є важливим показником надійності забудовника. Так само як і темпи здачі в експлуатацію. Присутність Синергії в рейтингу третій рік поспіль з щорічним ростом позицій свідчить про стабільний розвиток компанії” — прокоментував рейтинг Ігор Оверко, директор компанії.

 

Поділитися:
Інші новини
4 Січня 2021
Будівельна група “Синергія” завершила ремонт палат для хворих на COVID-19 в Ірпінській лікарні
Всього за 3 тижні БГ "Синергія" зробила капітальний ремонт в двох палатах Ірпінської лікарні. І тепер вони готові приймати на лікування хворих з COVID-19
#Новини
30 Грудня 2020
«Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації», – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це у програмі «Час: Online» на «5 каналі» розповів генеральний директор БГ «Синергія» Ігор Оверко
#Новини
28 Грудня 2020
Як це було: свято Миколая в Синергії
Цього року Святий Миколай завітав до всіх житлових комплексів Синергії з подарунками. Дивіться чарівне відео
#Новини
24 Грудня 2020
Графік роботи Будівельної Групи Синергія на різдвяні та новорічні свята
Повідомляємо графік роботи відділу продажів та відділу сервісу під час різдвяних та новорічних свят
#Новини
24 Грудня 2020
"На ринку залишаться лише сильні компанії, які цінують власну репутацію" — Ігор Оверко в ефірі 5-го каналу
Ігор Оверко в ефірі 5-го каналу розповів про майбутнє ринку нерухомості Київського регіону та подальші плани Будівельної групи Синергія
#Новини
18 Грудня 2020
Будівельна Група “Синергія” знову здобула статус №1 на ринку в премії Вибір року 2020!
За результатами всеукраїнського маркетингового дослідження саме бренд Синергія українські споживачі другий рік поспіль називають найкращим в номінації “Девелоперська компанія року в передмісті Києва”
#Новини
9 Грудня 2020
Будівельна група Синергія продовжує ремонт Ірпінської лікарні: оперативно ремонтуємо палати для хворих на Covid-19
Будівельна група Синергія долучилась до ремонту палат в додатково виділеному крилі Ірпінської лікарні, що прийматиме хворих на Covid-19 в регіоні
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок