#Новини

Будівельна група Синергія ввела в експлуатацію 4 будинки ЖК Синергія 3+

 

Державна архітектурно-будівельна інспекція України видала сертифікати, які засвідчують відповідність закінченого будівництва проєктній документації та готовність до експлуатації II та III черги ЖК Синергія 3+, це 3, 4, 5 та 6 будинки комплексу. 

 

Пандемія стала випробуванням для українського та світового бізнесу. А також для тих, хто інвестував в нерухомість на стадії будівництва. Адже забудовники масово ставили будівництва на паузу та переносили терміни здачі своїх проєктів.

Незважаючи на це, нам вдалося вчасно, згідно заявлених строків, здати в експлуатацію 3, 4, 5 та 6 будинки ЖК Синергія 3+. 

Ігор Оверко, директор БГ Синергія, розповів про реалізацію проєкту в умовах викликів пандемії:

"Не буду стверджувати, що для нас світова пандемія не стала перешкодою в реалізації запланованих проєктів. Із труднощами  зіткнулися всі. Ми, зокрема, відчули на собі нестачу робітників через обмеження пересування по Україні, скорочений графік роботи або закриті держустанови, а також недостатні можливості поставки необхідних будівельних матеріалів. Тому в ситуації, що склалася, для нас, як надійного забудовника, для якого репутація дорівнює довіра, головним було продовжувати процес будівництва та зберегти нашу професійну команду.

Ми розуміли, що для тих, хто вже купив квартиру в Синергії та очікує на отримання ключів, дуже важливим є збереження наших темпів будівництва. Тому для виконання взятих зобов'язань перед інвесторами ми максимально швидко адаптуватися до нової реальності та продовжували роботу на своїх об'єктах під час карантину. І вчасне введення в експлуатацію відразу чотирьох будинків ЖК Синергія 3+ є тому красномовним підтвердженням”.

Вітаємо інвесторів та всіх учасників проєкту Синергія 3+ із введенням в експлуатацію 3, 4, 5 та 6 будинків житлового комплексу.

Бажаємо легкого ремонту та переїзду у власну квартиру в сучасній новобудові Синергія 3+!

 

Поділитися:
Інші новини
24 Лютого 2021
Підключення води та старт видачі ключів! Одразу дві чудові новини для мешканців 5 і 6 будинків ЖК Синергія 3+
Ми підключили воду в 5 та 6 будинках комплексу. Також, у 6 будинку стартує запис на видачу ключів. Дізнайтесь подробиці.
#Новини
18 Лютого 2021
Комерція в Синергії — це вигідно! Термін окупності від 5,5 років з дохідністю до 20% річних
Комерційні приміщення в Синергії забезпечать вам дохідність до 20% на рік. Дізнайтесь, як вигідно вкласти гроші та примножити власний капітал
#Новини
17 Лютого 2021
Сьогодні в 6-му будинку ЖК Синергія 3+ успішно запустили газ
Спеціалісти Синергії та працівники “Київоблгазу” здійснили тестовий пуск газу в 6-му будинку ЖК Синергія 3+. Незабаром стартує видача ключів від квартир
#Новини
11 Лютого 2021
В 6-му будинку ЖК Синергія 3+ завершили монтаж газових котлів
Хороші новини для майбутніх мешканців 6-го будинку Синергія 3+! Ми завершили монтаж газових котлів і готуємось до пуску газу в квартирах
#Новини
9 Лютого 2021
В 9-му будинку ЖК Синергія 3+ ставимо стильні квартирні двері
Провідний український виробник дверних конструкцій ARTIZ виготовив партію дверей для 9-го будинку ЖК Синергія 3+. Наразі триває їх встановлення в квартирах. 
#Новини
4 Лютого 2021
В ЖК Синергія 3+ відкрилась найбільша в Ірпені студія акробатики та стретчингу від резидентів Cirque du Soleil
Відтепер мешканці мікрорайону Синергія можуть потрапити на тренування зі стретчингу до майстрів спорту і акробатів світового рівня
#Новини
26 Січня 2021
Прокладаємо зовнішнє газопостачання в 7-му будинку ЖК Синергія 3+
Всі мешканці ЖК Синергія 3+ матимуть автономне газопостачання. Наразі ми газифікуємо вже сьомий будинок комплексу
#Новини
25 Січня 2021
Стандарти Синергії в дії. Презентуємо генеральний план благоустрою ЖК Синергія 3+
За Стандартами Синергії, в комплексі буде власний двір-парк, дитячі та спортивні майданчики. Але це ще не все. Дізнайтеся, що заплановано на території ЖК
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок