#Новини

«Синергія» — в топі рейтингу найбільших забудовників Київської області

 

Будівельна група «Синергія» зайняла друге місце у рейтингу будівельних компаній, які здали в експлуатацію найбільше будинків протягом другого півріччя 2019 року у передмісті столиці. Тобто йдеться саме про ту нерухомість, яка отримала сертифікати Державної архітектурно-будівельної інспекції України. А це підтверджує надійність будівельної компанії. Рейтинг склав та оприлюднив  інформаційний ресурс «Мінфін».

 

«За основу рейтингу «Мінфін» взяв кількість будинків, які забудовник здав у другому півріччі минулого року та отримав сертифікат Державної архітектурно-будівельної інспекції. На другій сходинці розташувалася «Синергія» – ввели в експлуатацію 8 будинків»,  — йдеться в результатах рейтингу «Мінфіну».  А загалом ресурс проаналізував роботу 45-ти будівельних компаній, що працюють в передмісті Києва.

Як відомо, кількість завершених будівництв та зданих об’єктів є головним показником надійності компанії. За друге півріччя 2019 року будівельна група «Синергія» здала в експлуатацію 8 будинків у трьох житлових комплексах — «Green Side», «City Park», «ЖК Синергія 3+». Це 1 204 квартири та 75 252 квадратних метри житла. Порівняно з минулим роком, компанія піднялася на три позиції вгору.

«Ми вкотре підтвердили статус надійної будівельної компанії. Висока позиція в рейтингу відображає стійкий фінансовий стан «Синергії» та стабільно високу позицію на ринку. Це особливо важливо під час кризи, яку нині переживає вся економіка країни, – прокоментував рейтинг директор будівельної групи «Синергія» Ігор Оверко. –  В умовах, коли бізнеси вимушені частково чи повністю закриватися, лише найбільші виживуть, продовжать працювати та не підведуть своїх інвесторів. Компанії, які мають активи та здійснюють будівництво за свій рахунок, зможуть завершити розпочаті об'єкти навіть за нових обставин на ринку».

Ігор Оверко також додав, що «Синергія» має достатню кількість фінансового ресурсу, довіру у банків, виробничі активи та багаторічну гарну репутацію. «Тому ми продовжуємо активно працювати на своїх об’єктах. У зв’язку зі світовою пандемією, ми не припиняли роботу на будівельних майданчиках. Зведення будинків триває. Ми будуємо якісне житло з усією необхідною інфраструктурою, дотримуючись високої дисципліни щодо здачі об’єктів в експлуатацію. Відділи продажів БГ «Синергія», як і вся країна, перебувають на карантині, але продовжують працювати з дому», – повідомив директор будівельної групи «Синергія».

Нагадаємо, минулого року БГ «Синергія» отримала перемогу одразу у двох головних будівельних та національних преміях. Компанія отримала головну відзнаку «Вибір року-2019» у номінації «Девелоперська компанія року в передмісті Києва». А також премію EE Real Estate Project Awards у номінації  «Девелопер року в Київському регіоні».

Поділитися:
Інші новини
6 Травня 2021
Синергія.Бізнес: запускаємо бізнес з оренди й продажу велосипедів та електротранспорту
Сьогодні ми розберемо, як запустити прибутковий бізнес на прокаті та продажу велосипедів та персонального електротранспорту.
#Новини
30 Квітня 2021
Графік роботи підрозділів Будівельної групи Синергія на великодні та травневі свята
Інформуємо про графік роботи структурних підрозділів Будівельної групи Синергія на великодні та травневі свята, аби наша зустріч обов’язково відбулась!
#Новини
8 Квітня 2021
Доступна іпотека 7%: розбираємось в нюансах державної програми
Придбати власне житло в Синергії в іпотеку під 7%: як це зробити і що для цього потрібно, розповімо в нашому матеріалі
#Новини
6 Квітня 2021
Всім покупцям — безкоштовний трансфер до відділу продажів!
На час обмежень у роботі громадського транспорту в Києві компенсуємо витрати на таксі нашим клієнтам.
#Новини
25 Березня 2021
Як відкрити прибутковий коворкінг? Робочі бізнес-ідеї.
В новій рубриці “Синергія. Бізнес” розповідаємо, що потрібно, аби запустити прибутковий коворкінг
#Новини
24 Березня 2021
Директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко в ТОП 100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
Ігоря Оверка визнано одним з найавторитетніших управлінців столичного регіону в щорічному рейтингу ТОП 100 впливових людей Київщини
#Новини
17 Березня 2021
Смачно, весело та драйвово! Як в Синергії Масницю святкували!
Два дні на подвір’ях Синергії весело святкували Масницю! Дивіться святковий відеозвіт
#Новини
16 Березня 2021
Шукаємо земельні ділянки для нових проєктів!
Будівельна група "Синергія" шукає земельні ділянки для реалізації нових проектів в Ірпені та Києві
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок