#Новини

«Синергія» — в топі рейтингу найбільших забудовників Київської області

 

Будівельна група «Синергія» зайняла друге місце у рейтингу будівельних компаній, які здали в експлуатацію найбільше будинків протягом другого півріччя 2019 року у передмісті столиці. Тобто йдеться саме про ту нерухомість, яка отримала сертифікати Державної архітектурно-будівельної інспекції України. А це підтверджує надійність будівельної компанії. Рейтинг склав та оприлюднив  інформаційний ресурс «Мінфін».

 

«За основу рейтингу «Мінфін» взяв кількість будинків, які забудовник здав у другому півріччі минулого року та отримав сертифікат Державної архітектурно-будівельної інспекції. На другій сходинці розташувалася «Синергія» – ввели в експлуатацію 8 будинків»,  — йдеться в результатах рейтингу «Мінфіну».  А загалом ресурс проаналізував роботу 45-ти будівельних компаній, що працюють в передмісті Києва.

Як відомо, кількість завершених будівництв та зданих об’єктів є головним показником надійності компанії. За друге півріччя 2019 року будівельна група «Синергія» здала в експлуатацію 8 будинків у трьох житлових комплексах — «Green Side», «City Park», «ЖК Синергія 3+». Це 1 204 квартири та 75 252 квадратних метри житла. Порівняно з минулим роком, компанія піднялася на три позиції вгору.

«Ми вкотре підтвердили статус надійної будівельної компанії. Висока позиція в рейтингу відображає стійкий фінансовий стан «Синергії» та стабільно високу позицію на ринку. Це особливо важливо під час кризи, яку нині переживає вся економіка країни, – прокоментував рейтинг директор будівельної групи «Синергія» Ігор Оверко. –  В умовах, коли бізнеси вимушені частково чи повністю закриватися, лише найбільші виживуть, продовжать працювати та не підведуть своїх інвесторів. Компанії, які мають активи та здійснюють будівництво за свій рахунок, зможуть завершити розпочаті об'єкти навіть за нових обставин на ринку».

Ігор Оверко також додав, що «Синергія» має достатню кількість фінансового ресурсу, довіру у банків, виробничі активи та багаторічну гарну репутацію. «Тому ми продовжуємо активно працювати на своїх об’єктах. У зв’язку зі світовою пандемією, ми не припиняли роботу на будівельних майданчиках. Зведення будинків триває. Ми будуємо якісне житло з усією необхідною інфраструктурою, дотримуючись високої дисципліни щодо здачі об’єктів в експлуатацію. Відділи продажів БГ «Синергія», як і вся країна, перебувають на карантині, але продовжують працювати з дому», – повідомив директор будівельної групи «Синергія».

Нагадаємо, минулого року БГ «Синергія» отримала перемогу одразу у двох головних будівельних та національних преміях. Компанія отримала головну відзнаку «Вибір року-2019» у номінації «Девелоперська компанія року в передмісті Києва». А також премію EE Real Estate Project Awards у номінації  «Девелопер року в Київському регіоні».

Поділитися:
Інші новини
17 Вересня 2020
Українські споживачі назвали Будівельну групу Синергія кращою девелоперською компанією Київської області
Будівельна група Синергія була визнана українськими споживачами кращою в номінації “Девелоперська компанія Київської області 2020 року"
#Новини
1 Вересня 2020
Будівельна група Синергія привітала діток дитячого садочку Колібрі з Днем знань!
Традиційно в День знань ми завітали в дитячий садок Колібрі та привітали дітей та вихователів із початком нового навчального року
#Новини
21 Серпня 2020
Графік роботи БГ Синергія на святкові вихідні до Дня незалежності України
Розповідаємо, як працюватимуть відділи Будівельної групи Синергія на святкові вихідні
#Новини
9 Липня 2020
Будівельна група Синергія — лідер за кількістю зданих в експлуатацію квартир, ЛУН
Будівельна група Синергія посіла друге місце у рейтингу забудовників, які здали в експлуатацію найбільше квартир
#Новини
26 Червня 2020
Графік роботи БГ Синергія на святкові вихідні до Дня Конституції України
Повідомляємо графік роботи наших підрозділів у подовжені вихідні до Дня Конституції України
#Новини
21 Червня 2020
Будівельна група Синергія вітає з Днем батька
Чудову традицію святкувати День тата започаткувала БГ Синергія 2019-го.
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок