#Новини

Українські споживачі назвали Будівельну групу Синергія кращою девелоперською компанією Київської області

 

За результатами незалежного рейтингового дослідження в рамках проєкту “Українська народна премія” Будівельна група Синергія була визнана кращою в номінації “Девелоперська компанія Київської області 2020 року”. Визначали переможців виключно українські споживачі.

 

«Українська народна премія» — це всеукраїнський національний проєкт, спрямований на визначення найкращих товарів та послуг, серед представлених на українському ринку, на основі вподобань найсправедливішого та найсуворішого журі — українських споживачів.

Опитування респондентів для вивчення думки споживачів проводилось методом онлайн-голосування за кращі торгові марки. Та включало інноваційну систему голосування, при якій інформація про вибір респондента автоматично публікується в його стрічці новин в обраній ним соціальній мережі, що є потужним рекомендаційним елементом.

“Дякуємо українським споживачам за вибір Синергії! Ми отримали визнання від вас, яке доводить, що ми найкращі в сегменті нерухомості в Київському регіоні. 

Цього року ми вперше стали переможцями в проєкті “Українська народна премія”, де кращих обирають виключно споживачі. Бути “народними” це відчувати вашу неймовірну довіру! Це та планка, яку ми хотіли досягти і потужна мотивація до розвитку.

Тому емоції переповнюють. Це надихає нас і надалі створювати якісне оточення для вашого комфортного життя. Дякую вам за довіру. Це наша спільна перемога!” — прокоментував перемогу директор БГ Синергія Ігор Оверко.

 

Поділитися:
Інші новини
4 Січня 2021
Будівельна група “Синергія” завершила ремонт палат для хворих на COVID-19 в Ірпінській лікарні
Всього за 3 тижні БГ "Синергія" зробила капітальний ремонт в двох палатах Ірпінської лікарні. І тепер вони готові приймати на лікування хворих з COVID-19
#Новини
30 Грудня 2020
«Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації», – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це у програмі «Час: Online» на «5 каналі» розповів генеральний директор БГ «Синергія» Ігор Оверко
#Новини
28 Грудня 2020
Як це було: свято Миколая в Синергії
Цього року Святий Миколай завітав до всіх житлових комплексів Синергії з подарунками. Дивіться чарівне відео
#Новини
24 Грудня 2020
Графік роботи Будівельної Групи Синергія на різдвяні та новорічні свята
Повідомляємо графік роботи відділу продажів та відділу сервісу під час різдвяних та новорічних свят
#Новини
24 Грудня 2020
"На ринку залишаться лише сильні компанії, які цінують власну репутацію" — Ігор Оверко в ефірі 5-го каналу
Ігор Оверко в ефірі 5-го каналу розповів про майбутнє ринку нерухомості Київського регіону та подальші плани Будівельної групи Синергія
#Новини
18 Грудня 2020
Будівельна Група “Синергія” знову здобула статус №1 на ринку в премії Вибір року 2020!
За результатами всеукраїнського маркетингового дослідження саме бренд Синергія українські споживачі другий рік поспіль називають найкращим в номінації “Девелоперська компанія року в передмісті Києва”
#Новини
9 Грудня 2020
Будівельна група Синергія продовжує ремонт Ірпінської лікарні: оперативно ремонтуємо палати для хворих на Covid-19
Будівельна група Синергія долучилась до ремонту палат в додатково виділеному крилі Ірпінської лікарні, що прийматиме хворих на Covid-19 в регіоні
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок