#Новини

В ЖК Синергія 3+ тривають роботи з благоустрою внутрішньго двору

 

Наші спеціалісти продовжують благоустрій території комплексу. Вчора вони заасфальтували під’їзд до будинків. Дивіться відеозвіт з будмайданчику.

 

Відповідно до генерального плану прибудинкової території, в ЖК Синергія 3+ запроєктовані тінисті променади, зона воркауту, дитячий майданчик та зона для відпочинку. Облаштування території відбувається поетапно, і наразі ми завершуємо роботи з ландшафтного дизайну біля перших трьох будинків комплексу.

Так, ми вже зробили у внутрішньому подвір’ї пішохідні доріжки з бруківки. А вчора заасфальтували дорогу до цих будинків та нанесли на ній розмітку для зручного паркування мешканців. Подивіться як швидко та вправно працюють наші майстри. Роботи з облаштування під’їзду до будинків були завершені за кілька годин.

Незабаром розпочнуться роботи з озеленення території. Ландшафтні дизайнери підготували для мешканців ЖК Синергії 3+ дещо особливо прекрасне. Тож, підписуйтесь на нас в Інстаграм та Телеграм, аби першими побачити яскраві фото нового подвір’я Синергії 3+.

 

Поділитися:
Інші новини
30 Квітня 2021
7, 8 та 9 будинки ЖК Синергія 3+ отримали поштові адреси
Відділ містобудування та архітектури Ірпінської міської ради відповідним Наказом присвоїв поштові адреси четвертій черзі ЖК Синергія 3+
#Новини
29 Квітня 2021
7, 8 та 9 будинки ЖК Синергія 3+ введено в експлуатацію!
Маємо для вас чудові новини! Остання 4-та черга ЖК Синергія 3+, а це 7, 8 та 9 будинки, введена в експлуатацію — і відтепер комплекс повністю зданий. 
#Новини
28 Квітня 2021
Благоустрій в ЖК Синергія 3+ триває! Викладаємо бруківкою тротуари вздовж 4 черги комплексу
Ми прагнемо перетворити ЖК Синергія 3+ на справжню оазу затишку і комфорту. І тому ретельно втілюємо в життя генеральний план благоустрою
#Новини
19 Квітня 2021
В двір-парку Синергія 3+ висадили алею з рідкісної черемхи Amber Beauty
Ми турбуємось про затишок наших мешканців, саме тому створюємо у двір-парках яскраві композиції з дорослих дерев та вічнозелених рослин.
#Новини
13 Квітня 2021
Бажаєте кави? В ЖК City Park продовжують відкриватися заклади для комфортного життя мешканців комплексу
Перший поверх комплексу заповнюється новими резидентами. Дізнайтесь, які сервіси відкрились в ЖК цієї весни.
#Новини
13 Квітня 2021
Німецька якість для вашого затишку. Монтуємо надійні газові котли Bosch у 8-му будинку ЖК Синергія 3+
Газова мережа будинку майже завершена. Останній етап у її влаштуванні — це поквартирний монтаж настінних газових котлів відомого бренду Bosch. 
#Новини
12 Квітня 2021
Робимо дизайнерський ремонт навіть у коридорах! В 9-му будинку ЖК Синергія 3+ фарбують місця загального користування
Ми прагнемо, аби наші житлові комплекси виглядали гармонійно і ззовні, і зсередини. Саме тому, робимо ремонт в місцях загального користування за окремим дизайн-проєктом. 
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок