Школа Синергія

Соціальний об'єкт

Ми включили будівництво школи в програму розвитку інфраструктури міста та житлового комплексу «Синергія Сіті». Школа «Синергія» - це 3 в 1: початкова школа, ліцей і гімназія.

Школа розрахована на 1300 місць - це 42 класи і 4 паралелі учнів. Програми навчання нададуть з 1 по 12 класи, щоб приймати учнів будь-якого віку.

Школа Синергія
Школа Синергія
Школа Синергія
Школа Синергія
Школа Синергія

Архітектор школи

«Говорячи про шкільну архітектуру ми маємо на увазі не тільки фасади будівлі, а взаємодію навчального процесу, активностей і відпочинку дітей. Щоденне оточення формує особистість, тому важливі естетика, комфорт і продуманість. Архітектура покликана це відображати.

Динамічний фасад школи природних відтінків створює дружню і легку атмосферу. Допомагають в цьому екологічні матеріали і великі вікна, що наповнюють класи і коридори природним світлом.»

Все для навчання

У триповерховій будівлі будуть розташовані навчальні класи, зони відпочинку, велика і світла їдальня, спортивні зали і зали для проведення заходів з хорошою акустикою. Шкільна бібліотека буде не просто місцем зберігання книг, а стане комфортним простором для навчання і спілкування дітей.

Особливість школи - власний басейн, спеціалізовані класи з обладнанням для експериментів і майстерні. Зелена територія навколо школи буде облаштована місцями для проведення уроків на свіжому повітрі, футбольним полем і майданчиком для волейболу.

Ігор Оверко, директор Будівельної групи "Синергія"

"У 2019 році Будівельна група “Синергія” поставила перед собою новий виклик. Ми розпочинаємо важливий амбітний проект - будівництво загальноосвітньої школи I-III ступенів “Синергія".  Наші архітектори врахували успішний світовий досвід та розробили проект інноваційного навчального закладу згідно міжнародним стандартам."

Історії
Сім’я Радченко, Ілля та Ксенія, ЖК Синергія 3
Сім’я Радченко, Ілля та Ксенія, ЖК Синергія 3
"Вибираючи квартиру, кожен спирається на власний фундамент переконань, який формувався з плином життя. Що вам дійсно важливо? Тема велика і важлива, вона не може бути розкрита в повній мірі одним постом. Та й цілі такої немає ... Ми свій вибір зробил..
Євгеній Мурмілов з дочкою, ЖК Синергія 3
Євгеній Мурмілов з дочкою, ЖК Синергія 3
"Наш комплекс мені нагадує курорт, особливо ввечері, виходиш у двір, а тут газончики, цікаві і акуратні доріжки, зелень, спокій, краса))) Для мене це можливість сховатися від міської, сірої метушні! Поруч ліс і можливість вибратися з сусідами, а тепе..
Роман Романенко з сім’єю, ЖК Синергія 3
Роман Романенко з сім’єю, ЖК Синергія 3
Коли кудись від'їжджаємо — завжди сумуємо за своєю квартирою! Наша квартира і комплекс в цілому — це місце, яке зовсім не хочеться покидати рано вранці, але куди так поспішаєш увечері після роботи) Тут затишний двір та крутезні дитячі май..
Ірпінь - місто для життя

Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.

Фото 1/4
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок