Школа Синергія

Соціальний об'єкт

Ми включили будівництво школи в програму розвитку інфраструктури міста та житлового комплексу «Синергія Сіті». Школа «Синергія» - це 3 в 1: початкова школа, ліцей і гімназія.

Школа розрахована на 1300 місць - це 42 класи і 4 паралелі учнів. Програми навчання нададуть з 1 по 12 класи, щоб приймати учнів будь-якого віку.


Архітектор школи

«Говорячи про шкільну архітектуру ми маємо на увазі не тільки фасади будівлі, а взаємодію навчального процесу, активностей і відпочинку дітей. Щоденне оточення формує особистість, тому важливі естетика, комфорт і продуманість. Архітектура покликана це відображати.

Динамічний фасад школи природних відтінків створює дружню і легку атмосферу. Допомагають в цьому екологічні матеріали і великі вікна, що наповнюють класи і коридори природним світлом.»

Все для навчання

У триповерховій будівлі будуть розташовані навчальні класи, зони відпочинку, велика і світла їдальня, спортивні зали і зали для проведення заходів з хорошою акустикою. Шкільна бібліотека буде не просто місцем зберігання книг, а стане комфортним простором для навчання і спілкування дітей.

Особливість школи - власний басейн, спеціалізовані класи з обладнанням для експериментів і майстерні. Зелена територія навколо школи буде облаштована місцями для проведення уроків на свіжому повітрі, футбольним полем і майданчиком для волейболу.

Ігор Оверко, директор Будівельної групи "Синергія"

"У 2019 році Будівельна група “Синергія” поставила перед собою новий виклик. Ми розпочинаємо важливий амбітний проект - будівництво загальноосвітньої школи I-III ступенів “Синергія".  Наші архітектори врахували успішний світовий досвід та розробили проект інноваційного навчального закладу згідно міжнародним стандартам."

Історії
Юлія, мешканка ЖК Синергія 3+
Юлія, мешканка ЖК Синергія 3+
“Привіт, мене звати Юлія. Я змалку мріяла жити за містом. Завжди мріяла про приватний будинок. Але подорослішавши зрозуміла, що приватний будинок — багато клопоту, до якого я поки що не готова. Ми довго обирали із чоловіком житло. Так як ..
Ангеліна з дочкою Діаною, ЖК Синергія 3
Ангеліна з дочкою Діаною, ЖК Синергія 3
“Привіт, мене звати Ангеліна — я живу в ЖК Синергія 3 вже 2 роки. Кожного дня, виходячи з під’їзду у двір в мене радіють очі і душа. Ти наче потрапляєш у казкове містечко з закордонних фільмів.  Охайна зелена травичка, гарні де..
Юлія Курманчук з хлопцем, ЖК City Park
Юлія Курманчук з хлопцем, ЖК City Park
"Мене звати Юля, і от вже восьмий місяць ми з хлопцем живемо в ЖК “City Park”. Придбати власне житло — мрія багатьох молодих людей. Ми з хлопцем теж не були винятком. Почавши відкладати гроші ще з перших курсів навчання, нарешті ми ..
Місцезнаходження в місті
Освіта
Магазини
Розваги
Ресторани
Медицина
Спорт
Транспорт
Відділення банків
Метро
АЗС
Парки
приховати всі об'єкти
shopping-cart tickets abc-block coffee-cup hospital weightlifting atm
Ірпінь - місто для життя

Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.

Фото 1/4
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок