#ЗМІ про нас

Будівельна Група "Синергія" вдруге визнана девелоперською компанією року в премії "Вибір року»

 

14 грудня 2020 стали відомі лауреати фестивалю-конкурсу «Вибір року — 2020». У цьому році Будівельній групі «Синергія» вдалось вкотре закріпити за собою звання девелоперської компанії року у Київській області — розповідає Деловая столица

 

Премія «Вибір року» — це найавторитетніша нагода для компанії чи торгової марки в України, адже головним суддею конкурсу є споживач. За період проведення фестивалю-конкурсу з 2001 авторитетною нагородою було відзначено понад 500 учасників в різних категоріях.

Будівельна група «Синергія» вдруге поспіль отримала народне визнання як «Девелоперська компанія року у Київській області» та закріпила за собою звання одного із найнадійніших забудовників України.

Варто відзначити, що 2020 рік став своєрідним випробуванням для всього світу. Через поширення пандемії «COVID-19» у багатьох країнах були введенні карантинні обмеження або так званий «локдаун». Внаслідок цього постраждала економіка: малий та середній бізнес опинився на межі виживання, а значна частина людей взагалі залишилась без роботи. 

Для будівельної галузі «локдаун» став перевіркою на стійкість та надійність. Водночас Будівельній групі «Синергія» вдалось не тільки зберегти робочі місця, але й виконати свої зобовʼязання перед інвесторами. Так в 2020 році забудовник ввів в експлуатацію понад 1495 квартир в будинках житлових комплексів "City Park", "Green Side" та "Синергія 3+". Завдяки цьому, Будівельній групі «Синергія» вдалось увійти у ТОП 20 найбільших забудовників України за версією редакції видання «Новое время» спільно з найбільшим інтернет-порталом нерухомості «Лун.ua». Це на три пункти вище ніж у минулому році.

Ключовими факторами успіху компанії, які допоміг Будівельній групі «Синергія» встояти перед наслідками «коронакризи» стали:

  • трансформація діяльності компанії, а саме оптимізація фінансових ресурсів разом із діджиталізацією процесів (до прикладу, забудовник одним із перших в Україні втілив можливість купівлі квартири в режимі online)
  • переорієнтація на національного виробника — забудовник використовує якісні матеріали українського виробництва від надійних партнерів, а саме: бетон, газоблоки, цегла, металеві конструкції, оздоблювальна плитка, бруківка, теплове обладнання, дверні конструкції та ін.
  • впровадження концепції житлового простору в синергії з власними стандартами якості — увага до деталей, а саме ландшафтний дизайн прибудинкової території в форматі двір-парк, високий рівень безпеки із закритою територією житлових комплексів та двору без автомобілів, якісна тепло й шумоізоляція в квартирах, високий рівень теплоефективності завдяки вікнам Rehau, розвиток власної інфраструктури (школи, садочки, супермаркети, аптеки та ін.)
  • реалізація програм підтримки малого бізнесу, а саме лояльні умови оренди комерційних приміщень з «орендними канікулами»
  • підтримка високого рівню корпоративно-соціальної відповідальності — забудовник допоміг в короткі строки підготувати інфекційне відділення міської лікарні для лікування пацієнтів з COVID-19.
  • слідування трендам — в сучасному житловому комплексі "Синергія Сіті", що будується в концепції "місто в місті", пропонує дворівневі апартаменти, які по рівню комфорту та у синергії з перевагами міста стали достойним конкурентом приватним будинкам.

Все ці досягнення та здобутки демонструють, що Будівельна група «Синергія» є надійним забудовником, соціальновідповідальною та клієнтоорієнтованою компанією, якій довіряють партнери та яку обирають споживачі. 

«Від імені Будівельної групи "Синергія", я хочу висловити щирі слова подяки партнерам та споживачам — всім — за висловлену довіру та оцінку роботі нашої компанії. Разом з цим, я обіцяю, що ми і надалі будемо покращувати стандарти будівництва житлових комплексів, виконувати наші зобовʼязання перед інвесторами, підтримувати українського виробника та допомагати українцям вистояти у такий непростий час» — підсумував генеральний директор Будівельної групи «Синергія», Ігор Оверко.

 

Джерело: Деловая столица dsnews.ua
Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок