#ЗМІ про нас

В ЖК "Синергія Сіті" пішли проти правил ринку і значно знизили висотність новобудови

 

Будівельна група "Синергія" суттєво знизила поверховість свого проекту "Синергія Сіті" в Ірпені на Київщині. Попередній власник проекту планував звести 16-типоверховий комплекс.  Але тепер тут будуть комфортні будинки на 3, 7 та максимум 9 поверхів. Про це у відеоблозі розповів архітектор компанії Вадим Василюк.

 

"Попередній власник передав нам проект, в якому було передбачено будівництво комплексу на 16 поверхів. Однак ми одразу принципово знизили поверховість. Тому житловий комплекс "Синергія Сіті" буде складатися з 24 будинків. Висотність –  три, сім та дев’ять поверхів. Гармонійне поєднання будівель створить затишок і відкриє чудовий краєвид практично з будь-якого вікна", – йдеться у відеоблозі.

Архітектор також розповів, яким проектом надихалися в компанії, коли планували створення ЖК "Синергія Сіті" поблизу річки в Ірпені.  Вадим Василюк звернув увагу на житловий комплекс "Арабія" у Гельсінкі. Це один із сучасних районів фінської столиці, який побудований на березі затоки.

Будівлі "Арабії" стоять на палях, які йдуть глибоко в ґрунт. Проїзди між кварталами мають залізобетонний фундамент. Це зроблено через близькість до затоки і складність ґрунтів. Будинки розташовані на березі і каскадами спускаються до парку, вони поєднують в собі різні функції. Тут є як офісні, так і житлові приміщення. А головна особливість – в ЖК "Арабія" немає будівель вище дев’яти поверхів. Житловий масив зроблено з акцентом на відкритості та зручних виходах до води.

За словамигенерального директорабудівельної групи "Синергія" Ігоря Оверка, світовий досвід в архітектурі показав, що берегова лінія різних водойм може успішно доповнюватися житловою забудовою. "Венеція стоїть на воді. А Нідерланди, тільки уявіть, відвоювали у моря понад 50 відсотків території своєї країни. Безліч закинутих берегових ліній перетворилися на затишні оази саме завдяки архітекторам і будівельникам. Наш проект "Синергія Сіті" в Ірпені – це приклад вдалого поєднання природи та міського комфорту, який ми створюємо, озираючись на європейський досвіт будівництва", – розповів Ігор Оверко.

Раніше у компанії також розповіли про ще один житловий комплекс, яким надихалися, створюючи "Синергію Сіті" в Ірпені. Це Стокгольмський район ХаммарбюШьостад – екологічний квартал біля води з низькоповерховою забудовою.

Нагадаємо, ЖК "Синергія Сіті" – житловий квартал, що створюється за концепцією "місто в місті" в Ірпені. Він передбачає невисокі будинки, школу та дитячі садки, кілометри пішохідних алей та 500 магазинів.

 

 

Джерело: Українські новини
Поділитися:
Інші новини
20 Квітня 2021
Іпотека під 7%: як скористатися програмою й придбати квартиру
На початку березня стартувала програма доступної іпотеки під 7% річних
#Новини
23 Лютого 2021
На мапі України з'явилось нове "місто": ЖК "Синергія Сіті" ввели в експлуатацію
В січні 2021 року Будівельна група "Синергія" ввела в експлуатацію будинки першої черги житлового комплексу "Синергія Сіті"
#Новини
9 Лютого 2021
Чи стане все ж таки іпотека «доступною» в Україні не тільки на папері, але й на практиці — говоримо з експертом Ігорем Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
"Пандемія підштовхнула будівельний бізнес до стрімкої діджиталізації", – Ігор Оверко
Події минулого року мотивували будівельні компанії до активного використання онлайн-інструментів. Про це розповів генеральний директор будівельної групи "Синергія" Ігор Оверко
#Новини
1 Лютого 2021
«Перевіряйте дозвільні документи забудовника і звертайте увагу на здані будинки компанії», — Ігор Оверко
Експерт у галузі економіки та будівництва, генеральний директор будівельної групи «Синергія» нагадав, на які фактори потрібно звертати увагу, вкладаючи гроші в житлові чи комерційні площі
#Новини
27 Січня 2021
ТОП-7 трендів вибору житла у 2021 році
Плануєте придбати власну квартиру чи будинок у передмісті – ТОП-7 трендів житла у 2021 році від редакції СЬОГОДНІ саме для вас
#Новини
6 Січня 2021
Будівельна компанія з Приірпіння вдруге стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
Уже другий рік "Синергія" за результатами всеукраїнського дослідження стала найкращою в номінації "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"
#Новини
31 Грудня 2020
ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок