#ЗМІ про нас

В ЖК "Синергія Сіті" пішли проти правил ринку і значно знизили висотність новобудови

 

Будівельна група "Синергія" суттєво знизила поверховість свого проекту "Синергія Сіті" в Ірпені на Київщині. Попередній власник проекту планував звести 16-типоверховий комплекс.  Але тепер тут будуть комфортні будинки на 3, 7 та максимум 9 поверхів. Про це у відеоблозі розповів архітектор компанії Вадим Василюк.

 

"Попередній власник передав нам проект, в якому було передбачено будівництво комплексу на 16 поверхів. Однак ми одразу принципово знизили поверховість. Тому житловий комплекс "Синергія Сіті" буде складатися з 24 будинків. Висотність –  три, сім та дев’ять поверхів. Гармонійне поєднання будівель створить затишок і відкриє чудовий краєвид практично з будь-якого вікна", – йдеться у відеоблозі.

Архітектор також розповів, яким проектом надихалися в компанії, коли планували створення ЖК "Синергія Сіті" поблизу річки в Ірпені.  Вадим Василюк звернув увагу на житловий комплекс "Арабія" у Гельсінкі. Це один із сучасних районів фінської столиці, який побудований на березі затоки.

Будівлі "Арабії" стоять на палях, які йдуть глибоко в ґрунт. Проїзди між кварталами мають залізобетонний фундамент. Це зроблено через близькість до затоки і складність ґрунтів. Будинки розташовані на березі і каскадами спускаються до парку, вони поєднують в собі різні функції. Тут є як офісні, так і житлові приміщення. А головна особливість – в ЖК "Арабія" немає будівель вище дев’яти поверхів. Житловий масив зроблено з акцентом на відкритості та зручних виходах до води.

За словамигенерального директорабудівельної групи "Синергія" Ігоря Оверка, світовий досвід в архітектурі показав, що берегова лінія різних водойм може успішно доповнюватися житловою забудовою. "Венеція стоїть на воді. А Нідерланди, тільки уявіть, відвоювали у моря понад 50 відсотків території своєї країни. Безліч закинутих берегових ліній перетворилися на затишні оази саме завдяки архітекторам і будівельникам. Наш проект "Синергія Сіті" в Ірпені – це приклад вдалого поєднання природи та міського комфорту, який ми створюємо, озираючись на європейський досвіт будівництва", – розповів Ігор Оверко.

Раніше у компанії також розповіли про ще один житловий комплекс, яким надихалися, створюючи "Синергію Сіті" в Ірпені. Це Стокгольмський район ХаммарбюШьостад – екологічний квартал біля води з низькоповерховою забудовою.

Нагадаємо, ЖК "Синергія Сіті" – житловий квартал, що створюється за концепцією "місто в місті" в Ірпені. Він передбачає невисокі будинки, школу та дитячі садки, кілометри пішохідних алей та 500 магазинів.

 

 

Джерело: Українські новини
Поділитися:
Інші новини
22 Жовтня 2020
Експерт прогнозує зростання вартості житла на первинному ринку у столичному регіоні
Протягом найближчих 2-3 місяців спостерігатимуться тенденції до зростання вартості житла у Києві та столичному регіоні на 10-15%
#Новини
30 Вересня 2020
Інвестиції на старті нової черги: 5 ЖК передмістя
Щоб допомогти визначитися тим, хто задумався про покупку квартири в передмісті, ми зібрали свіжі старти продажів в ЖК, де є 2 черги за вигідними цінами.
#Новини
25 Вересня 2020
Будівельній групі Синергія 10 років – єдиний архітектурний стиль, двори-парки та активні перші поверхи
Цьогоріч своє десятиріччя відзначає найбільший девелопер Київського регіону — Будівельна група Синергія. Кращим підсумком роботи забудовника є його об’єкти та історії людей, які тут мешкають.
#Новини
22 Вересня 2020
Коли справи говорять більше слів: Будівельній Групі "Синергія" - 10 років
У будівельній компанії "Синергія" з нагоди свого десятиріччя підбили підсумки роботи на ринку нерухомості України. За цей період компанія стала одним із лідерів галузі.
#Новини
1 Вересня 2020
Нехай розсудять цифри: життя «в оренді» VS іпотека на власну квартиру
Редакція Minfin вирішила з’ясувати, що вигідніше — продовжувати і надалі платити оренду чи все ж таки виплачувати власну квартиру по іпотеці.
#Новини
27 Серпня 2020
Ріст інвестиційної привабливості нерухомості на фоні рекордного «здешевлення» депозитів
Експерти радять звернути увагу на комерційну нерухомість — з точки зору інвестиційної привабливості її рентабельність складає 20% в рік
#Новини
23 Липня 2020
Змінюючи стереотипи: Будівельна Група «Синергія» пропонує європейське житло бізнес-класу в Ірпені
Будівельній групі «Синергія» вдалось поєднати усі переваги приватного будинку із високим рівнем комфорту в 2-рівневих квартирах "Синергія Сіті"
#Новини
7 Липня 2020
"Синергія Сіті" — сучасне європейське містечко в Ірпені
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок