#Новини

Йдемо за глобальними трендами і створюємо європейське містечко в Ірпені, – Синергія

 

У новому проєкті "Синергія міста і природи" ми розповімо, якими будівельними проєктами надихалися, створюючи житловий комплекс «Синергія Сіті». Один з них – квартал "Хаммарбю Шьостад" у Стокгольмі, що збудований впритул до води і є прикладом успішної синергії урбаністики і природи. 

 

Про це у відеоблозі розповів архітектор Вадим Василюк.

1Ми хочемо показати людям, якою може бути архітектура поблизу води, як може розвиватися місто майбутнього. "Синергія" вибрала для прикладу Стокгольм не випадково. Столиця Швеції стрімко розростається і щороку поповнюється на 10 тисяч жителів. Люди потребують нових домівок. Тому тут почали освоювати різні екосистеми біля річок та каналів, які чудово взаємодіють разом. Як відомо, Стокгольм є одним з міст світу, що має найкращу екологію. В Ірпені ми створюємо проєкт "Синергія Сіті", який буде українським прикладом вдалого поєднання міської архітектури та природи", – розповів Вадим Василюк.

1

Hammarby Sjöstad, Стокгольм, Швеція

Як відомо, Стокгольмський район Хаммарбю Шьостад – це екологічний квартал біля води з низькоповерховою забудовою. Район збудований переважно за кошти приватних інвесторів. Невелику частку для будівництва також виділив місцевий бюджет, бо зацікавлений у розвиткові міста.

2

Hammarby Sjöstad, Стокгольм, Швеція

Будинки в районі мають обмеження по поверховості: біля води — не вище п'яти, а на центральних вулицях — до семи. Це дозволяє жителям насолоджуватися береговими панорамами. 

4

Hammarby Sjöstad, Стокгольм, Швеція

Тут є численні зелені зони, а кожен внутрішній дворик схожий на унікальний міні-сад зі своїм неповторним ландшафтним дизайном. Незвичайні і дитячі майданчики в кожному дворі.

6

Hammarby Sjöstad, Стокгольм, Швеція

Продумані будинки, де в більшість вікон світить сонце, великі балкони, напрочуд затишна атмосфера. У цих будинках не ховають речі з двору, сусіди на вулицях вітаються один з одним і зупиняються поговорити, що велика рідкість у наш час.

7

Hammarby Sjöstad, Стокгольм, Швеція

У Хаммарбю Шьостад зараз живе понад 25 тисяч людей. Тут є магазини, школи, театр, бібліотека, будинок для людей похилого віку, спеціальні квартири для студентів, інвалідів. Площа квартири варіюється від 40 до 120 кв. м, в середньому — 75. Тут селяться люди, яким подобається жити в комфортному та приємному оку середовищі. На вулицях тут немає заторів, мінімум машин і біля будинків. Крім того, тут добре розвинений громадський транспорт. Вийшло свого роду місто в місті.

8

Hammarby Sjöstad, Стокгольм, Швеція

1  Раніше у світі була тенденція до будівництва хмарочосів. Тепер вона змінилася – люди хочуть жити ближче до землі, до природи. Тому й почали освоювати для житлового будівництва різні міські екосистеми. Ми з цим згодні, тому наш проєкт «Синергія Сіті» – це  широкий, озеленений, безтранспортний простір біля води з низькоповерховою забудовою. Ми хочемо створити частину Європи у нашому місті, тому запозичуємо досвід колег з-за кордону",  – пояснив архітектор.

11

ЖК Синергія Сіті, Ірпінь, Україна

Крім, власне, житлової забудови, у "Синергія Сіті" буде розвинена інфраструктура. Зокрема, вже стартувало будівництво школи на 1300 місць, з сучасними класними кімнатами та басейном. Також на території «Синергії Сіті» будуть дитячі садочки, паркінг на 5 тисяч автомобілів, власний торговий центр та понад 500 магазинів для шопінгу.

12

Школа Синергія, Ірпінь, Україна

Щоб досягти водночас затишку і відкритості, в "Синергія Сіті" заплановано 30 внутрішніх та 20 загальних дворів. Це простори в стилі "двір-парк" та "двір без авто". Практично кожен внутрішній дворик буде схожий на міні-сад з власним дизайном.

13

ЖК Синергія Сіті, Ірпінь, Україна

Нагадаємо, що ЖК "Синергія Сіті" – це флагманський комплекс будівельної групи «Синергія» та один з найбільш масштабних проєктів "сучасного міста" у Київській області.

 

Поділитися:
Інші новини
1 Грудня 2020
Встановлюємо дизайнерські вхідні двері в 7-ій та 9-ій секціях ЖК Синергія Сіті
Продовжуємо монтаж квартирних дверей, розроблених українською компанією ARTIZ за нашим дизайн-проєктом
#Новини
26 Листопада 2020
Втілюємо в життя дизайнерські вхідні групи у 8-й секції ЖК Синергія Сіті
Ретельно дотримуючись проєкту, втілюємо в життя дизайнерські вхідні групи у 8-й секції ЖК Синергія Сіті
#Новини
26 Листопада 2020
Комфортне та престижне: розповідаємо, що таке житло бізнес-класу на прикладі ЖК Синергія Сіті
Розглянемо основні критерії, які дозволяють віднести проєкт до бізнес-класу на прикладі нашого ЖК Синергія Сіті
#Новини
20 Листопада 2020
Простір для відпочинку: розповідаємо, як ми створювали лоджії в ЖК Синергія Сіті
Для сучасних людей лоджія — це місце відпочинку, де можна випити кави або вино з видом на світанок або захід сонця
#Новини
11 Листопада 2020
Натхненні природою. Зустрічайте рендери вхідних груп ЖК Синергія Сіті
Ми дотримуємось стандартів бізнес-класу в кожній деталі. Погляньте на свіжі рендери вхідних груп ЖК Синергія Сіті і переконайтесь в цьому на власні очі. 
#Новини
10 Листопада 2020
Зміни у графіку роботи відділу продажів Будівельної групи Синергія
Відділ продажів починає працювати за зимовим графіком. Повідомляємо нові робочі години.
#Новини
6 Листопада 2020
Блискавичний захист! В 7 и 8 секціях Синергія Сіті встановлюємо захист від блискавки
Надійний блискавичник — обов’язковий компонент сучасної житлової будови. Саме таку систему захисту від блискавки монтуємо в ЖК Синергія Сіті
#Новини
2 Листопада 2020
Мешканці ЖК Синергія Сіті матимуть в квартирах дизайнерські вхідні двері
Ми вже отримали першу партію квартирних дверей, дизайн яких розроблений ексклюзивно для ЖК Синергія Сіті. І приступили до їх установки в 8-й секції комплексу
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок