Відділ продажу: +38 (097) 222-777-9

Квартири на етапі будівництва в Ірпені

Фільтр
ціна (грн/м²)
від 15
до 140
Кількість кімнат
Поверх
від 1
до 17
Площа
від 15 м²
до 140 м²
ЖК

  Квартири на етапі будівництва в Ірпені

  Одним з найважливіших питань у житті людини є придбання житла. Якщо відштовхуватися від середньо статистичних даних, то одна сім'я відкладає кошти на квартиру тривалий час. При цьому, варто враховувати, що інфляція не стоїть на місці і вартість житла постійно зростає. Тому, набагато вигідніше придбати нерухомість під час її будівництва.

  Етапи будівництва

  Зведення багатоквартирного будинку займає в середньому 3-4 роки. За цей період забудовник:


  Купити будинок, який знаходиться в будівництві вигідніше, ніж на вторинному ринку. Продаж може здійснюватися відразу після отримання дозволу на будівництво.

  Саме тому, українці вдаються до такого варіанту, як придбання житла від забудовника на початковому етапі або пізніше. І найважливішим моментом в цій справі є вибір будівельної компанії з незаплямованою репутацією.

  Синергія - гарантія безхмарного майбутнього

  Будівельна компанія Синергія займається зведенням житлових комплексів не перший рік. Її головними перевагами є:


  Покупцям також рекомендується звертати увагу на акції, які проводить будівельна компанія Синергія. Це може бути:


  Компанія Синергія піклується не тільки про те, щоб продати житло, а й про те, щоб мешканці почували себе комфортно. Тому, при зведенні об'єкту ми дотримуємося високих стандартів:


  Які доступні варіанти?

  Будівельна компанія Синергія пропонує житло в наступних житлових комплексах:


  Купівля нерухомості на первинному ринку на етапі будівництва є вигідним вкладенням грошей. Ціни на житло істотно нижче. При цьому, будинки зводяться і здаються в експлуатацію досить швидко. Крім цього, будівельна компанія Синергія цінує кожного клієнта, тому дає можливість придбання житла як зі 100% передоплатою, так і в розстрочку, кредит.

  Задати питання онлайн
  Замовити зворотній дзвінок