Відділ продажу: +38 (097) 222-777-9

Розстрочка

Фільтр
ціна (грн/м²)
від 15
до 140
Кількість кімнат
Поверх
від 1
до 17
Площа
від 15 м²
до 140 м²
ЖК

  Розстрочка

  Багато молодих сімей мріють про власне житло в новобудові, та відкладають цю мрію на потім, через недостатню суму накопичень. 

  Проте, заощаджувати, щоб зібрати необхідну суму збережень можна довго, а нове житло необхідне вже тут і зараз. 

  Більшість сучасних забудовників пропонують своїм майбутнім інвесторам всі можливі фінансові інструменти для швидкого та комфортного здійснення угоди купівлі квартири в новобудові. Це може бути, як іпотечне кредитування від держави, так і розстрочка від забудовника. 

  Пропонуємо розібратися в перевагах та недоліках кожного з цих фінансових інструментів. 

  Почнемо з іпотечного кредитування:

  1. Даний вид кредиту надається державою, тому його можна вважати доволі безпечним. 
  2. Іпотека надається на довгий строк (10-20, а то і більше, років).
  3. Доволі вагомим ускладненням можна вважати кількість необхідних документів. Це і довідки з місць роботи всіх членів родини, і виписки з банків, і дуже багато інших. 
  4. Також до недоліків можна віднести той факт, що при оформленні іпотечного кредитування ви не зможете обрати будь-яку квартиру. Тобто, є певний перелік вимог до строку давності введення в експлуатацію житлового комплексу та до метражу самої квартири. 

  Тепер пропонуємо перейти до розстрочки від забудовника:

  1. Звичайно, для оформлення розтермінування, вам також буде необхідно зібрати певний пакет документів, що підтверджуватиме вашу платоспроможність. 
  2. Розстрочка оформлюється на доволі короткий строк (1-5 років).
  3. При оформленні даного виду кредитування перед вами не стоятиме жодних обмежень по житловому комплексу, метражу або плануванню квартири. 

  Тож, якщо ви не маєте наміру виплачувати кредит протягом десятиліть, та не хочете, щоб вас обмежували в виборі квартири мрії – розстрочка від забудовника, це варіант саме для вас. 

  Вкрай важливо обрати надійного забудовника. Дивитися необхідно, щоб компанія мала в своєму портфелі достатньо будинків не тільки на стадії будівництва, а й вже зданих. Варто поспілкуватися з мешканцями, почути їх думку стосовно якості комунікації забудовника зі своїми інвесторами. Також, звичайно, ознайомитися з документацією компанії, щоб бути впевненими, в офіційності і законності їх діяльності. 

  Якщо ви розглядаєте для себе не тільки столицю, а й передмістя Києва – рекомендуємо придивитися до Ірпеня. Це прогресивне місто, що стрімко розвивається. Має зручну інфраструктуру, та все необхідне для комфортного життя. А крім того, знаходиться всього в 15-ти хвилинах їзди від Києва. 

  Одним із найбільших та найвідоміших забудовників Ірпеня є Будівельна група Синергія. Це девелоперські компанія повного циклу, що має в своєму складі і архітектурне бюро, і власну обслуговуючу компанію. 

  БГ Синергія не просто зводить красиві та якісні житлові комплекси, а й піклується про навколишнє середовище. Прибудинкова територія – це не просто парковки та доріжки. Обов’язково є місця спеціально виділені під зелені насадження. Покриття на дитячих майданчиків виконується з перероблених матеріалів, а вуличне освітлення пристосовується до навколишнього середовища та сезонності, змінюючи інтенсивність підсвітки. 

  Тож, якщо ви вирішили придбати житло в новобудові, в першу чергу знайдіть надійного забудовника, і дізнайтеся про всі можливі фінансові інструменти для здійснення угоди з максимальною вигодою саме для вас.

  Задати питання онлайн
  Замовити зворотній дзвінок