Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779

Смарт квартири з ремонтом

Фільтр
ціна (грн/м²)
від 15
до 140
Кількість кімнат
Поверх
від 1
до 17
Площа
від 15 м²
до 140 м²
ЖК
  знайдено 0 приміщень

  Смарт квартири з ремонтом

  Останнім часом все більшою популярністю на ринку нерухомості у майбутніх інвесторів користуються смарт квартири. І не дивно, адже люди цінують компактність та доступність такої нерухомості. І, звичайно, з огляду на зростаючий попит, забудовники продовжують додавати до своїх проєктів нові пропозиції цих видів житлоплощі, щоб кожен покупець мав змогу обрати свою квартиру мрії. І дивлячись на високий попит ми вирішили уважніше вивчити даний тип квартир.

  Тож, що ж таке смарт квартира?

  Це достатньо компактне житло, що є значно меншим по метражу, ніж звичайна однокімнатна квартира. Частіше за все, це одна велика кімната, що поділена на зони (зона для приготування їжі та столова, зона відпочинку та прийому гостей, спальна зона). При цьому, не зважаючи на невелику кількість квадратних метрів – комфортом такі квартири не поступаються.

  Пропонуємо розібратися в головних відмінностях смарт квартир від звичайних однокімнатних квартир. Порівнювати нерухомість будемо за двома найважливішими моментами: площею та плануванням.

  Отже, площа. В смарт квартирах, зазвичай, це 18-30 кв. м. У звичайних же однокімнатних квартир площа стартує від 35 кв. м. і більше.

  Планування. Найчастіше, у смарт квартирах немає звичних для нас усіх окремих зон: передпокій, кімнати і тому подібне. Зазвичай, це один великий зонований простір, тож мешканці не відчувають дискомфорту від такого планування. Багатьом, навпаки, це навіть подобається.

  Далі пропонуємо вивчити переваги та недоліки смарт квартир.

  Основною перевагою, звичайно ж є ціна. Адже вартість квартири формується виходячи з кількості квадратних метрів, а в смарт квартирах їх менше, ніж в звичайній однокімнатній квартирі. Таке житло можуть собі дозволити навіть достатньо молоді люди, коли є бажання жити окремо від батьків, проте витрачати кошти на орендоване житло не хочеться.

  Також, в майбутньому, це значна економія на рахунках за комунальні платежі. Знову ж таки, менший метраж – менше витрат. Сюди ж можемо віднести економію на ремонті. 

  Також, така квартира буде дуже зручною для людей які полюбляють мінімалізм і уникають від накопичення зайвих речей. Адже коли все твоє життя знаходиться у одному оупен-спейсі, не хочеться захаращувати простір. Плюс, вся площа вашого житла буде використовуватись на 100% щодня.

  Головним недоліком є те, що в такій квартирі буде некомфортно жити сім’ї, в якій більше 2-ох людей. Тоже таке житло вважається ідеальним для самотнього власника або ж пари.

  Якщо ви вирішили придбати для себе смарт квартиру від забудовника – пропонуємо звернути увагу на квартири з ремонтом. Для людини, що далека від створення дизайн-проєкту, підбору матеріалів для ремонту та пошуку підрядників для виконання ремонтних робіт, купівля смарт квартири з ремонтом – це справжня знахідка, що значно зекономить ваш час та гроші. 

  Одним із найвідоміших забудовників Київської області є Будівельна група Синергія. Це компанія, що має в своєму складі архітектурне бюро, відділи сервісу, обслуговування, продажів та постачання. Менеджери допоможуть вам обрати смарт квартиру з ремонтом в найзеленішому передмісті столиці – в Ірпені.

  А найголовніше – це фінансова доступність смарт квартир, тож ви точно зможете придбати свою власну квартиру в Ірпені недорого.

  Задати питання онлайн
  Замовити зворотній дзвінок