Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Новини

Готовність моноліту 95% та старт прокладання внутрішніх інженерних мереж в ЖК City Park II черга

 

Ділимося актуальними новинами: публікуємо хід робіт з будмайданчика ЖК City Park II черга.

 

Кількість поверхів у будинках комплексу зростає швидкими темпами. Так, в першому будинку відбувається влаштування вертикальних елементів 16 поверху, в другому — останнього, 17 поверху. Третій будинок в серпні зріс на два поверхи. Наразі ми продовжуємо влаштування вертикальних елементів 15 поверху. Четвертий будинок зростав найшвидше, і за місяць підріс аж на три поверхи! Тут ми продовжуємо влаштування вертикальних елементів 17 поверху. Таким чином, готовність моноліту в ЖК City Park II черга складає 95% — ми впевнено рухаємося до фінішних робіт.

Всередині 4-го будинку ЖК City Park II черга будівельники розпочали прокладання внутрішніх інженерних мереж в місцях загального користування: воду, пожежну систему та опалення. Паралельно ведуться штукатурні роботи в місцях загального користування та сходовій клітці, триває монтаж вентиляційних блоків. Для довготривалої роботи систем на території житлового комплексу використовуються сучасні технології, якісні матеріали, які розраховані на тривалий термін експлуатації. Таким чином мінімізується можливість виникнення негативних наслідків та потреба в капітальному ремонті. 

ЖК Сіті Парк II черга — це комплекс класу комфорт+, розташований в центральному районі Ірпеня, поруч з хвойним лісом та найбільшим у місті парком. Інфраструктура району не поступається столичній, а транспортна доступність краща, ніж у багатьох спальних районах Києва. Всього 15 хвилин — і ви вже біля метро Академмістечко. А доступна ціна від 15 800 грн/м2 роблять ЖК Сіті Парк II черга не тільки комфортним місцем для життя, а й справді вигідним об’єктом для інвестицій. Тож, запрошуємо на перегляд чи віртуальну екскурсію комплексом.

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок