Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Новини

БГ Синергія будує у звичному режимі попри літню спеку

 

Темпи робіт на ЖК Green Side не спадають, сезон відпусток не впливає на динаміку наших робіт

 

Будівельна група Синергія працює згідно з графіком за будь-якої погоди. А літо ― це найкращий час для будівництва. Тому й динаміка робіт на літній період вражає. 

1. Ми завершили класти плитку в будинках № 2 та № 5, та відразу приступили до її монтажу в будинках № 3 та № 4. Вже зовсім скоро під'їзд вашого дому виглядатиме так, як задумали дизайнери. 

2. Змонтували громовідводи на даху. Правила безпеки для нас понад усе. А якісно змонтований громовідвід ― це запорука спокою та безпеки мешканців будинку.

3. Завершили монтаж вхідних квартирних дверей в будинках № 1 та № 5. Міцні та надійні двері з високими звукоізоляційними властивостями гармонійно вписуються в дизайн інтер’єру. 

4. Приступили до монтажу сходів від комерційних приміщень у двір житлового комплексу. В ЖК Green Side буде зручно жити та розвивати власний бізнес.

Поки літо, і всі активно відпочивають, ми не менш активно працюємо. Щоб наші інвестори могли якнайшвидше оселитися у своїх комфортних квартирах в затишному мальовничому районі біля Києва.

А тим, хто ще шукає житло своєї мрії, радимо поспішати. Вільних квартир у Green Side вже майже не залишилося.

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок