Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779
#Новини

Початок фасадних робіт! Утеплюємо 2-й будинок ЖК City Park II черга мінватою найвищої якості

 

Особливу роль в підвищенні енергоефективності фасадів відіграє зовнішнє утеплення за допомогою мінеральної вати. Ми впевнені — у вашій квартирі буде тепло і максимально комфортно.

 

В оздоблені житлових комплексів комфорт класу мають використовуватися матеріали найвищої якості. Саме тому ми обрали для утеплення 2-го будинку ЖК City Park II черга мінеральну вату. 

Це один з найкращих утеплювачів, доступний на українському ринку. Для її виробництва застосовують гірські породи габро-базальтового типу, які успішно пройшли радіологічний контроль. Саме тому, вона вогнетривка та витримує температуру до +600-700 °C.

Завдяки волокнистій структурі мінеральна вата є хорошим шумоізолятором. Тож, фасади з мінеральної вати вирішують 2 питання одночасно — в будинку буде і тепло, і тихо. 

Мінеральна вата — один з найдорожчих видів утеплювачів. Але комфорт мешканців і довговічність ЖК — наш пріоритет, тому для будівництва та оздоблення будинків ми використовуємо тільки якісні матеріали. Перевагам мінеральної вати присвячена ціла серія нашого влогу “Стандарти Синергії”.

Фасадні роботи в 2-му будинку наразі на початковому етапі. Більше про динаміку даного та інших видів робіт дізнавайтесь із наших щоденних сторіс в соціальних мережах. А якщо ви бажаєте слідкувати за ходом будівництва наживо — дивіться онлайн-трансляції з веб-камер.

 

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок