#Новини

Прогрес влаштування електромереж до ЖК City Park та ЖК Green Side за тиждень

 

Продовжуємо розповідати про динаміку будівництва нової електромережі до наших житлових комплексів City Park та Green Side. Роботи виконують підрядні організації Київобленерго по трьох напрямках. Що зробили по кожному з них цього тижня розповідаємо детальніше.

 

1. По першому напрямку, в межах якого ведеться прокладання електричного кабелю від підстанції “Ірпінь” (ПС 110/10 кВт “Ірпінь”) до нового розподільчого пункту (РП) на вулиці Чехова, роботи виконані на 100%.

2. Підрядники завершили облаштування РП біля ЖК Utlandia. 

Паралельно з цим завершили роботи із прокладання кабелів в межах вулиці Університетської та Чехова, з'єднавши мережу з кабелями, прокладеними до ЖК City Park.

1

2

3

 

3. На території ЖК City Park підрядники завершують прокладати кабелі до під’їзду 1-го будинку.

2

 

На території ЖК Green Side бригада підрядника продовжує влаштування траншей для прокладання кабелів до всіх 5-ти будинків. Для цього тут монтують кабельні колодязі для технічного обслуговування електричних кабелів від БКТП до кожного будинку.

1

2

3

4

5

 

Про динаміку по кожному напрямку розповімо за тиждень.

Нагадаємо, для стабільної та якісної подачі електроенергії для мешканців наших ЖК City Park та Green Side ми згідно Договору із Київобленерго забезпечуємо будівництво нової потужної електроінфраструктури в житлових районах міста Ірпінь. 

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок