#СМИ о нас

«Проверяйте разрешительные документы застройщика и обращайте внимание на сданные дома компании», — Игорь Оверко

 

 

Property Times: Українці продовжують інвестувати в нерухомість на етапі будівництва. Однак це несе додаткові ризики для покупців — десятки житлових комплексів у столиці та передмістях не введені в експлуатацію протягом багатьох років. Експерт у галузі економіки та будівництва, генеральний директор будівельної групи «Синергія» нагадав, на які фактори потрібно звертати увагу, вкладаючи гроші в житлові чи комерційні площі. Про це він розповів в ефірі програми «Час: Online» на «5 каналі». 

 

«Моя порада така — в першу чергу передивіться документи. Якщо будівельна компанія чи забудовник не дає можливості подивитися документи у відкритому доступі, зокрема у себе на сайті, це вже повинно вас насторожити. Зокрема йдеться про дозвіл на початок будівельних робіт, право власності на землю. І дуже важливо — технічні умови на проведення інженерних комунікацій. Бо ви ж розумієте, будинок без інженерії — це мертвий будинок. Далі у відкритих електронних реєстрах варто перевірити право власності на землю — чи співпадає воно з тим, що зазначено на сторінці компанії. А на сайті Державної архітектурної інспекції переконайтеся, чи дійсний дозвіл на старт будівельних робіт, чи вказана та сама ділянка. Якщо це співпадає, то маємо 50 відсотків гарантії, що все буде гаразд», — зазначив експерт.

Ігор Оверко також нагадав, що перед купівлею нерухомості не зайвим буде перевірити, чи компанія системно займається будівництвом, чи має позитивну історію здачі об’єктів в експлуатацію. «Потрібно переконатися, що компанія серйозна, чи є в неї портфель успішно зданих в експлуатацію будинків. І не кілька років тому, а, наприклад, минулого року. В такому випадку ми розуміємо, що компанія системно займається будівельним напрямком і ваша інвестиція буде надійною», — прокоментував Ігор Оверко.

Раніше експерт розповів про те, яким чином на будівельну галузь країни вплинула пандемія коронавірусу. Крім складних економічних викликів, ринок отримав і позитивні зрушення. Наприклад, карантинні заходи мотивували будівельну групу «Синергія» до активного використання онлайн-інструментів.

«Перше, необхідно було переходити на електронні способи ведення бізнесу. Мається на увазі робота з клієнтами, робота з архітектурними, інженерними, бухгалтерськими та іншими підрозділами. Тобто відбулася повна діджиталізація компанії. Друге стосується роботи з клієнтами. Ми швидкими темпами почали запроваджувати ідеї, які давно планували, але відкладали на майбутнє. А саме: онлайн-перегляди житлових комплексів, онлайн-перегляди квартир. Тобто людям не потрібно виходити з дому. Ми надали можливість нашим клієнтам дистанційно обирати житло, приймати рішення щодо покупки, в телефонному режимі консультуватися з менеджерами, а також комунікувати через „Zoom“ та інші зручні платформи», — пояснив Ігор Оверко.

Експерти прогнозують, що цього року нових пропозицій на первинному ринку житла стане менше. Крім цього, виросте вартість будівельних матеріалів. Тому ціни, відповідно, можуть зрости. Однак виростуть також надійність компаній та якість квадратних метрів.

 

 

Источник: Property Times
Поделиться:
Другие новости
20 Апреля 2021
Ипотека под 7%: как воспользоваться программой и купить квартиру
В январе 2021 года Строительная группа "Синергия" ввела в эксплуатацию дома первой очереди жилого комплекса "Синергия Сити"
#Новости
23 Февраля 2021
На карте Украины появился новый "город": ЖК "Синергия Сити" ввели в эксплуатацию
В январе 2021 года Строительная группа "Синергия" ввела в эксплуатацию дома первой очереди жилого комплекса "Синергия Сити"
#Новости
9 Февраля 2021
Станет ли все таки доступным ипотечное кредитование в Украине не только на бумаге но и на практике? — говорим с экспертом рынка недвижимости Игорем Оверко
События прошлого года мотивировали строительные компании к активному использованию онлайн-инструментов. Об этом  рассказал генеральный директор строительной группы "Синергия" Игорь Оверко
#Новости
1 Февраля 2021
"Пандемия подтолкнула строительный бизнес к стремительной диджитализации", – Игорь Оверко
События прошлого года мотивировали строительные компании к активному использованию онлайн-инструментов. Об этом  рассказал генеральный директор строительной группы "Синергия" Игорь Оверко
#Новости
27 Января 2021
ТОП-7 трендов выбора жилья в 2021 году
Планируете приобрести собственную квартиру или дом в пригороде – ТОП-7 трендов жилья в 2021 году от редакции СЕГОДНЯ именно для вас
#Новости
6 Января 2021
Строительная компания с Приирпенья второй раз стала лучшей в номинации "Девелоперская компания года в пригороде Киева"
Уже второй год "Синергия" по результатам всеукраинского исследования стала лучшей в номинации "Девелоперская компания года в пригороде Киева"
#Новости
31 Декабря 2020
ТОП-100 самых влиятельных людей Киевщины в 2020 году
Подводя итоги 2020 года, информационный портал «Моя Киевщина» подготовил рейтинг наиболее влиятельных и авторитетных людей столичного региона, в который вошли известные политики, бизнесмены, спортсмены, общественные и культурные деятели
#Новости
24 Декабря 2020
Строительная Группа "Синергия" во второй раз признана девелоперской компанией года в премии "Выбор года»
В этом году Строительной группе «Синергия» удалось в очередной раз закрепить за собой звание девелоперской компании года в Киевской области
#Новости
Задать вопрос онлайн
Заказать обратный звонок