#ЗМІ про нас

"Синергія Сіті" — сучасне європейське містечко в Ірпені

 

ЖК "Синергія Сіті" – це флагманський комплекс будівельної групи "Синергія".

 

"Синергія Сіті" – це справжнє курортне містечко від будівельної групи "Синергія", яка вже десять років перетворює Ірпінь на комфортне передмістя.

Створюючи комплекс, його творці надихалися європейським досвідом. Зокрема, збудованим впритул до води кварталом "Хаммарбю Шьостад" у Стокгольмі, розповів у відеоблозі архітектор Вадим Василюк.

"Ми хочемо показати людям, якою може бути архітектура поблизу води, як може розвиватися місто майбутнього. "Синергія" вибрала для прикладу Стокгольм не випадково. Столиця Швеції стрімко розростається і щороку поповнюється на десять тисяч жителів. Люди потребують нових домівок. Тому тут почали освоювати різні екосистеми біля річок та каналів, які чудово взаємодіють разом. Як відомо, Стокгольм є одним з міст світу, що має найкращу екологію. В Ірпені ми створюємо проєкт "Синергія Сіті", який буде українським прикладом вдалого поєднання міської архітектури та природи", – розповів Вадим Василюк. 

1

Стокгольмський квартал "Хаммарбю Шьостад" збудований переважно за кошти приватних інвесторів, але невелику частину виділив і місцевий бюджет. Будинки, побудовані біля води, мають не більше п'яти поверхів, на центральних вулицях - сім. Завдяки цьому мешканці можуть насолоджуватися береговими панорамами. У кожному дворі є дитячі майданчики та міні-сади. 

У "Хаммарбю Шьостад"  живе понад 25 тисяч осіб. Тут є магазини, школи, театр, бібліотека, будинок для людей похилого віку, спеціальні квартири для студентів, інвалідів. Площа квартири варіюється від 40 до 120 кв. м, в середньому - 75. 

"Раніше у світі була тенденція до будівництва хмарочосів. Тепер вона змінилася – люди хочуть жити ближче до землі, до природи. Тому й почали освоювати для житлового будівництва різні міські екосистеми. Ми з цим згодні, тому наш проєкт "Синергія Сіті" – це  широкий, озеленений, безтранспортний простір біля води з низькоповерховою забудовою. Ми хочемо створити частину Європи у нашому місті, тому запозичуємо досвід колег з-за кордону",  – пояснив архітектор Вадим Василюк.

2

У "Синергія Сіті" буде розвинена інфраструктура. Зараз триває будівництво школи на 1300 місць. У закладі сучасні класні кімнати та басейн. Також на території "Синергії Сіті" будуть дитячі садочки, паркінг на п'ять тисяч автомобілів, власний торговий центр та понад 500 магазинів для шопінгу.

У "Синергія Сіті" планують побудувати 30 внутрішніх та 20 загальних дворів. Це простори в стилі "двір-парк" та "двір без авто". Практично кожен внутрішній дворик буде схожий на міні-сад з власним дизайном.

4

Нагадаємо, що ЖК "Синергія Сіті" – це флагманський комплекс будівельної групи "Синергія" та один з найбільш масштабних проєктів "сучасного міста" у Київській області. 

 

Джерело: ТСН
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок