Відділ продажу: +38 (097) 222-777-9
#ЗМІ про нас

Будівельна група “Синергія” третій рік поспіль отримала міжнародного конкурсу “Вибір року”

 

Відома втіленням сучасних будівельних та інфраструктурних проєктів комплексного розвитку територій столичного регіону Будівельна група "Синергія" стала переможцем міжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір року" в Україні – 2021 (номінація "Девелоперська компанія року в передмісті Києва"). — ІНТЕРФАКС

 

Цю відзнаку група компаній отримує втретє поспіль. Як наголошують організатори міжнародної відзнаки, саме думка звичайних українців є визначальною при виборі переможців. Перелік лауреатів у майже двох десятках номінацій сформовано на основі маркетингового дослідження споживчих уподобань, проведеного в партнерстві з міжнародною компанією Ipsos в Україні. Завдяки цьому, а також двадцятирічному досвіду (відзнака "Вибір року" вручається, починаючи з 2001-го), цю премію вважають найпрестижнішою і однією з найавторитетніших в Україні. За два десятиліття її отримали понад півтисячі торгових марок. При цьому далеко не всі з них — навіть відомі світові бренди — можуть похвалитися кількаразовими перемогами, як Будівельна група "Синергія".

"Третя медаль "Вибір року" у команди Синергії! Талановитої команди однодумців та тих, хто любить свою справу! Ми щодня працюємо, аби ви не тільки здійснили мрію про власне житло, а й мали поруч гармонійне безпечне середовище, де передбачені різноманітні життєві сценарії сучасних містян. Гуляли на власному подвір’ї наче у квітучому саду, займалися йогою з сусідами, розкривали таланти у дітей на сучасних дитячих майданчиках, розвивали власну справу поруч з домом.

1

Це наша філософія, яку ми вже втілюємо у своїх проєктах і продовжимо в 2022. І така почесна відзнака як "Вибір року" дуже важлива для нас. Дякую за довіру та вибір Синергії!" — прокоментував перемогу директор Будівельної групи Синергії, Ігор Оверко.

Аналітики спеціалізованих будівельних сайтів, порталів нерухомості й галузеві експерти називають Будівельну Групу "Синергія" однією з українських девелоперських компаній, яка здійснює комплексний розвиток територій, проєктування й будівництво об'єктів житлової нерухомості (багатофункціональних ЖК).

Мета компанії — не просто звести якісні будинки, а й сформувати комфортне середовище, де передбачене розмаїття життєвих сценаріїв сучасних містян. Група робить акцент на формуванні ком’юніті мешканців через спілкування й добросусідство. Зараз інвестори купують не просто квадратні метри. Для них важливе й оточення, і те, з ким саме вони його розділяють. Тому в компанії відповідально підходять до вибору власників та орендарів комерційних приміщень, обирають сталі екологічні рішення для внутрішньої інфраструктури, проводять свята та тематичні заходи у кожному житловому комплексі, аби створювати для мешканців атмосферу добросусідства.

БГ "Синергія" — один із найбільш надійних забудовників столичного регіону. Кілька років поспіль він займає високі позиції в професійних рейтингах — зокрема, від популярного інформаційного ресурсу "Мінфін". Також компанія увійшла до ТОП-5 впізнаваних забудовників за рейтингом ЛУН.

1

В портфоліо компанії — 8 втілених проєктів і 3 проєкти на етапі реалізації. Серед них – флагманський проєкт бізнес-класу "Синергія Сіті", що має інноваційний для регіону концепт "місто в місті"; об'єкти соціальної інфраструктури – дитячий садочок Колібрі та школа-ліцей Синергія.

Також цього року Будівельна група вийшла на ринок житлової нерухомості столиці, розпочавши втілення проєкту класу "комфорт"— "ЖК Синергія Київ" (вулиця Івана Кочерги у Дарницькому районі). Новий комплекс будується у відповідності з усіма стандартами Синергії: функціональні квартири з продуманими плануваннями; великі вітражні вікна у кожній квартирі; підземний та гостьовий паркінг на території; подвір'я з ландшафтним дизайном; сучасні системи безпеки. Інфраструктура комплексу організована за принципом "вертикального міста" — все необхідне є всередині.

Завдяки вдалому розташуванню ЖК на відстані від іншої багатоповерхової забудови з вікон квартир відкриватимуться неймовірні види на набережну озера Тельбін, зелені квартали історичної забудови Києва та мальовничий Дніпро. В межах 25-хвилинної прогулянки від комплексу є дві станції метро, кав’ярні та ресторани, фітнес-клуби і салони краси, школи та медичні центри. Попри статус "комфорт" житлового комплексу й високий рівень функціональності, квартири в ЖК "Синергія Київ" як для столиці з її "гігантоманією" порівняно невеликі — від 33 до 66 метрів. Отже, придбати тут сучасне житло по кишені багатьом українцям.

Джерело: ІНТЕРФАКС
Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок