#Соціальна відповідальність

Будівельна група “Синергія” завершила ремонт двох додаткових палат для хворих на COVID-19 в Ірпінській лікарні

 

Всього за 3 тижні Будівельна група "Синергія" зробила капітальний ремонт в двох додаткових палатах Ірпінської лікарні, які перебували в аварійному стані. І тепер вони готові приймати на лікування хворих з COVID-19.Директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко нещодавно перехворів на коронавірус, тому чудово розуміє, наскільки серйозною є ситуація з захворюваністю в Україні. 

Тому, коли Ірпінська міська рада звернулась до небайдужих бізнесменів регіону з проханням відновити крило лікарні, додатково виділене для хворих на COVID-19, “Синергія” одразу згодилась допомогти. 

“Сьогодні є гостра потреба в додаткових місцях для хворих, жителів нашого рідного регіону. Тому важливо, щоб нові палати інфекційного відділення змогли приймати людей якнайшвидше” – зазначив Ігор Оверко.

Палати потребували комплексної модернізації, тож спеціалісти “Синергії” замінили стару проводку на нову та встановили енергозберігаючі вікна та двері Rehau — замість старих, що стояли в палатах ще з радянських часів. Також, вони оздобили сучасною плиткою та встановили нові умивальники в санітарних зонах, замінили підлогу, влаштували загальне і точкове освітлення, а також поштукатурили та пофарбували стелю та стіни палати в приємні кольори. 

Оновлені палати не тільки затишні, але й значно краще пристосовані для лікування саме хворих з коронавірусом, адже під час ремонту в них завели виходи під кисень. 

Зараз ремонт в палатах повністю завершений, і вже незабаром в них зможуть лікуватися мешканці усього Приірпіння.

Раніше, навесні 2020, “Синергія” допомогла в короткі строки підготувати інфекційне відділення Ірпінської міської лікарні для лікування пацієнтів з COVID-19.

Поділитися:
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок