#Новини

«Синергія» завершила ремонт фасаду інфекційного відділення Ірпінської лікарні

 

Будівельна група «Синергія» в найкоротші терміни виконала свою частину роботи з реконструкції інфекційного відділення Ірпінської лікарні. Цього тижня ремонт фасаду завершено. На це компанія виділила понад півмільйона гривень та власну бригаду будівельників.

 

«Ми поставили для себе складне завдання – впоратися з роботою якнайшвидше, і нам це вдалося. Як відомо, поширення коронавірусу в Україні триває, тому важливо, щоб інфекційне відділення запрацювало вже на початку цього місяця. Завдяки багатьом підприємцям нашого регіону так воно і  буде», – прокоментував директор будівельної групи «Синергія» Ігор Оверко.

Як відомо, наприкінці березня аварійне приміщення інфекційного відділення вирішили терміново «реанімувати» у зв’язку з поширення в Україні та світі нового коронавірусу SARS-CoV-2. Усього за кілька тижнів заклад відремонтовано з урахуванням сучасних медичних стандартів. Наразі біля інфекційного відділення роблять благоустрій території, всередині облаштовують палати меблями та готуються до встановлення медичного обладнання.

Нагадаємо, що відділи продажів БГ «Синергія» разом з усією країни пішли на карантин, але менеджери продовжують працювати віддалено за телефоном 0800 750 525. Свої питання також можна написати на електронну адресу [email protected]. Крім цього, компанія приймає прогресивні рішення: відкриває для клієнтів ринок нерухомості on-line і пропонує 3% знижки на кожну квартиру.

«Синергія» не припиняє роботу на будівельних майданчиках. Зведення житлових комплексів продовжується з дотриманням усіх заходів противірусної безпеки.  А з 8 квітня компанія поновлює видачу ключів та оформлення права власності інвесторам ЖК «Green Side». Таким чином «Синергія» підтримує економіку країни, клієнтів та зберігає більше 30% робочих місць.

Поділитися:
Інші новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок