#Новини

Парковки на території ЖК “Синергія 3” заасфальтовано - комфорт мешканців понад усе!

 

Всі роботи з асфальтування останньої ділянки на території парковок сучасного житлового комплексу поряд з Києвом “Синергія 3” успішно завершені. До речі, ви знаєте хто винайшов асфальт?

 

Асфальт для нас настільки звичний, що ми навіть не замислюємося про його походження.  З грецької це слово має гарний переклад: гірська смола. Саме такий матеріал лежить в його основі.

Перші письмові згадки про асфальт з Месопотамії залишив нам Геродот у своїй праці “Історія”. Стародавні римляни також широко застосовували гірську смолу в повсякденному житті, називаючи її бітумом. Використовували для зміцнення стиків каміння на спорудах берегоукріплення, вистеляли ним зерносховища, смолили днища кораблів, навіть запечатували амфори з вином.

Древня цивілізація інків також вміло використовувала гірську смолу. Європейці-першовідкривачі були вражені, коли потрапили в Південну Америку. Широкі рівні дороги, викладені плитами, не могли не залишити байдужими. А секрет їх довговічності саме в асфальті, яким скріплювали стики плит. Окремі ділянки цих доріг на території Болівії дожили до наших днів.

Будівельна група “Синергія” також створює довговічні проекти. Для комфортного життя мешканців ЖК “Синергія 3” на довгі роки.

Поділитися:
Інші новини
30 Березня 2021
Привіт, ROZETKA! В ЖК Синергія 3+ відкрили пункт видачі замовлень найбільшого інтернет-магазину України
Відтепер, мешканцям комплексу достатньо спуститися на перший поверх їхнього будинку, щоб безкоштовно отримати будь-які товари з “Розетки”! 
#Новини
4 Лютого 2021
В ЖК Синергія 3+ відкрилась найбільша в Ірпені студія акробатики та стретчингу від резидентів Cirque du Soleil
Відтепер мешканці мікрорайону Синергія можуть потрапити на тренування зі стретчингу до майстрів спорту і акробатів світового рівня
#Новини
25 Січня 2021
З мікрорайону «Синергія» запровадили автобусний маршрут до школи № 17
Спецрейси створили, щоб розвантажити автобус № 379, який йде до Києва. Додаткові маршрутки безкоштовно возять школярів в години пік
#Новини
31 Грудня 2020
Надихніться духом Різдва у казкових двір-парках Синергії!
Новорічні Стандарти Синергії — створити свято для мешканців. Зараз чарівна атмосфера панує в усіх заселених житлових комплексах Синергії.
#Новини
17 Липня 2020
Перегляд квартир від Будівельної групи Синергія за 60 хвилин — це реально!
Без заторів. Без втрати цілого вихідного дня. Без зламаних планів.
#Новини
13 Липня 2020
Синергія ONLINE: відеоекскурсія в ЖК Синергія 3 та огляд готової 2-кімнатної квартири
Запрошуємо вас на відеоекскурсію комплексом Синергія 3 з насиченою інфраструктурою, доглянутим двір-парком та сучасними зонами для відпочинку
#Новини
15 Червня 2019
ЖК “Синергія 3” перетворюється у затишне містечко
Готуємося до відкриття аптеки в 9-му будинку житлового комплексу, але це ще не все…
#Новини
6 Червня 2019
ЖК “Синергія 3” тепер зустрічає гостей неповторним ароматом запашної кави
Концептуальний еспресо бар “Без Дверей” готує каву для вас в затишному ЖК “Синергія 3”
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок