#Новини

Бажаєте кави? В ЖК City Park продовжують відкриватися заклади для комфортного життя мешканців комплексу

 

Перший поверх комплексу заповнюється новими резидентами. Дізнайтесь, які сервіси відкрились в ЖК цієї весни.

 

Днями в ЖК City Park запрацювала стильна та затишна кав’ярня “Mr. Charley”. Окрім смачної кави та запашного чаю, для вас приготують класичні та веганські десерти. На час локдауну кав’ярня працює на винос. Але щойно карантинні обмеження будуть зняті, ви зможете насолодитися приємною та дружньою атмосферою всередині кафе.

З дня на день ми очікуємо відкриття великої аптеки “Мед Сервіс”. Це найбільша національна мережа, що має 146 аптек в 102 містах України. В асортименті “Мед Сервісу” налічується більше 15 000 медичних та косметичних продуктів. Для різних груп населення, котрі мають хронічні захворювання та потребують рідкісних препаратів, у мережі діють соціальні програми. 

Ще два сервіси, які вже працюють у комплексі, перукарня та ательє з ремонту одягу. 

Ми прагнемо, аби мешканці наших комплексів мали все необхідне поруч з домом, тож, незабаром очікуйте на відкриття нових корисних сервісів!

 

 

Поділитися:
Інші новини
30 Квітня 2021
7, 8 та 9 будинки ЖК Синергія 3+ отримали поштові адреси
Відділ містобудування та архітектури Ірпінської міської ради відповідним Наказом присвоїв поштові адреси четвертій черзі ЖК Синергія 3+
#Новини
29 Квітня 2021
7, 8 та 9 будинки ЖК Синергія 3+ введено в експлуатацію!
Маємо для вас чудові новини! Остання 4-та черга ЖК Синергія 3+, а це 7, 8 та 9 будинки, введена в експлуатацію — і відтепер комплекс повністю зданий. 
#Новини
28 Квітня 2021
Благоустрій в ЖК Синергія 3+ триває! Викладаємо бруківкою тротуари вздовж 4 черги комплексу
Ми прагнемо перетворити ЖК Синергія 3+ на справжню оазу затишку і комфорту. І тому ретельно втілюємо в життя генеральний план благоустрою
#Новини
19 Квітня 2021
В двір-парку Синергія 3+ висадили алею з рідкісної черемхи Amber Beauty
Ми турбуємось про затишок наших мешканців, саме тому створюємо у двір-парках яскраві композиції з дорослих дерев та вічнозелених рослин.
#Новини
16 Квітня 2021
В ЖК Синергія 3+ тривають роботи з благоустрою внутрішньго двору
Наші спеціалісти продовжують благоустрій території комплексу. Вчора вони заасфальтували під’їзд до будинків. Дивіться відео-звіт з будмайданчику.
#Новини
13 Квітня 2021
Німецька якість для вашого затишку. Монтуємо надійні газові котли Bosch у 8-му будинку ЖК Синергія 3+
Газова мережа будинку майже завершена. Останній етап у її влаштуванні — це поквартирний монтаж настінних газових котлів відомого бренду Bosch. 
#Новини
12 Квітня 2021
Робимо дизайнерський ремонт навіть у коридорах! В 9-му будинку ЖК Синергія 3+ фарбують місця загального користування
Ми прагнемо, аби наші житлові комплекси виглядали гармонійно і ззовні, і зсередини. Саме тому, робимо ремонт в місцях загального користування за окремим дизайн-проєктом. 
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок