Green Side
Сучасний заміський житловий комплекс для комфортного життя в місті-курорті.

Натуральні матеріали та сучасний концептуальний дизайн тут вдало поєднуються з екологічною орієнтованістю комплексу. А великі вікна насичують приміщення повітрям і світлом.

Тут реалізується концепт mixed-use-простору, що дозволяє жити, працювати і відпочивати в одному місці завдяки великій кількості комерційних приміщень.

Комплекс оточений сосновим лісом, що максимально активізує рекреаційні можливості приміської зони - свіже повітря і сосновий ліс сприяють здоров’ю та гарному самопочуттю.

Ласкаво просимо на зелену сторону!
Візит до шоу-руму
Подивитися, якою буде Ваша квартира, надихнутися ідеями для ремонту та обрати готове до заселення помешкання Ви можете у наших шоу-румах. Запрошуємо!
Трансфер з Києва до Ірпеня
Команда Синергії робить усе можливе, щоб комунікація з нами була комфортною. Для нас кожен візит до Центрів продажу - особливий.
Розстрочка
Ми гарантуємо лояльні умови придбання, вигідну розстрочку та розумні шомісячні платежі.
Зворотній зв’язок
Якщо Ви маєте запитання, пропозиції чи просто бажаєте залишити відгук - тисніть. Ми завжди на зв'язку та готові допомогти.
Відповіді на часті питання
Місця поблизу
Метро Академмістечко
ТРЦ Lavina
Епіцентр
Школа №17
Фітнес-клуб
Сімейний лікар
Кав’ярня
Центральний парк
Мережевий ресторан
Наші стандарти будівництва
Ірпінь - місто для життя

Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.

Фото 1/4
Схожі ЖК
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок