Green Side

Сучасний заміський житловий комплекс для комфортного життя в місті-курорті.

Натуральні матеріали та сучасний концептуальний дизайн тут вдало поєднуються з екологічною орієнтованістю комплексу. А великі вікна насичують приміщення повітрям і світлом.

Тут реалізується концепт mixed-use-простору, що дозволяє жити, працювати і відпочивати в одному місці завдяки великій кількості комерційних приміщень.

Комплекс оточений сосновим лісом, що максимально активізує рекреаційні можливості приміської зони - свіже повітря і сосновий ліс сприяють здоров’ю та гарному самопочуттю.

Ласкаво просимо на зелену сторону!
Новини Green Side
5
житлових будинків
по 19 поверхів
850
Щасливих
сімей
3
Дитячих
садочка поруч
1
Державна
школа поруч
9
хвилин
до метро
Місця поблизу

Поблизу з ЖК "Green Side" розташовані: 2 дитячі садки, 2 школи, поліклініка, супермаркети, фітнес центри і магазини. А найбільші гіпермаркети і знакові торговельні точки - в 15 хвилинній доступності.

Підібрати квартиру
Кількість кімнат
вибір поверхів
пусто
Квартира з ремонтом
Пропозиція квартир різного рівня обробки і меблювання дозволяє підібрати ідеальний варіант під Ваш бюджет і потреби. Ми працюємо з професійними дизайнерами, які втілюють сучасні функціональні інтер'єрні рішення.
Детальніше

Екологія
Ірпінь - місто для життя
Центральний парк

Понад 100 років з моменту створення Ірпінь і його околиці є унікальною рекреаційною зоною. Місто продовжує зберігати за собою статус курорту. Цьому сприяють численні паркові і лісопаркові зони. Тому практично все місто потопає в зелені. А за кількістю і площі парків (імені Алієвої, Правика, Центральний, парк Перемоги) Ірпінь вже практично зрівнявся з самим Києвом.

/5 (оценок: )
м. Ірпінь, вул. Мечникова, 101-Б
© 2011-2019 Синергія synergy-bud.com.ua