Кредит

Фільтр
ціна (грн/м²)
від 15
до 140
Кількість кімнат
Поверх
від 1
до 17
Площа
від 15 м²
до 140 м²
ЖК
  знайдено 117 приміщень
  Показати ще
  Заявка на прорахунок кредиту
  (мінімальна рекомендована сума 300 000 грн)

  Кредит

  Іпотека на первинне житло від забудовника передбачає акредитацію об’єкта будівництва. Будівельна група “Синергія” пройшла всі етапи акредитації своїх ЖК, та стала довіреним партнером семи банків — Правекс банк, Ощадбанк, Приватбанк, Кредобанк, Укргазбанк, ОТП банк, банк “Глобус”.

  Кредит під купівлю власного житла один із найпопулярніших фінансових інструментів. Адже, ви маєте можливість придбати таке житло, як мрієте, а не те, що можете дозволити собі прямо зараз. Замість однокімнатної — придивіться до двушки “на виріст” для вашої родини. А якщо бюджет розраховуєте на двушку, то завдяки лояльним умовам іпотечного кредитування, легко можна придбати навіть дворівневу чи просто комфортну родинну трикімнатну квартиру.

  Користуйтесь зручним інструментом фільтру квартир, обирайте важливі для себе параметри та залишайте заявку на прорахунок прямо тут. Наші менеджери супроводжують весь процес від подачі заявки та підбору кредитної програми до підписання договору на квартиру.  Задати питання онлайн
  Замовити зворотній дзвінок