#Новини

Відкрийте успішний бізнес в Ірпені разом з Будівельною групою Синергія

 

Орендуйте комерційні приміщення в найкращих ЖК Ірпеня та отримуйте ремонтні канікули терміном до 3-х місяців для успішного старту вашого бізнесу.

 

Шукаєте приміщення в перспективній локації для старту чи розвитку вашого бізнесу?

1

ЖК Green Side

Будівельна група Синергія пропонує вам широкий вибір комерційних приміщень в найкращих районах Ірпеня. Ми зацікавлені в тривалій співпраці з нашими орендарями, тому запустили програму легкого старту для бізнесу. В рамках програми ми пропонуємо ремонтні канікули терміном до 3-х місяців на комерційні приміщення у всіх наших ЖК. 

2

ЖК Green Side

Це означає, що ви отримаєте 100% знижку на орендну плату в ЖК Сіті Парк та Синергія 3+ до 31.12.2020 та 100% знижку на оренду приміщень в ЖК Грін Сайд до 01.11.2020. Це дозволить зекономити до 45 500 грн/міс (в залежності від площі приміщення) на старті бізнесу і компенсувати витрати на ремонт.

4

ЖК Синергія 3

Особливості і переваги комерційних приміщень в житлових комплексах будівельної групи Синергія:

1. Надійний забудовник. “Синергія” вже 10 років будує найкращі ЖК в Ірпені та входить до топ забудовників столичного регіону, що відображено в профільних рейтингах.

2. Активна, молода та платоспроможна цільова аудиторія. Наші мешканці — переважно молоді родини з рівнем доходу середній чи вище, що мають дітей або чекають на поповнення. Їм важливо отримати якісні послуги та мати місце для розваг поруч з домом. Це цільова аудиторія для величезного переліку бізнес-проєктів — від сімейних ресторанів до приватних клінік, садочків чи розвиваючих гуртків.

3. Вартість оренди — від 120 грн/м2. Ми турбуємось про комфорт наших мешканців і прагнемо забезпечити їх усією необхідною інфраструктурою. Саме тому пропонуємо дуже вигідні ціни на оренду для швидкого розвитку бізнесу в наших ЖК. 

4. Локації в розвинених районах з великою кількістю мешканців. В залежності від району вашими клієнтами можуть стати від 12 000 до 33 000 мешканців житлового комплексу та навколишніх будинків.

5. Без конкурентів. Ми проводимо дослідження і розподіляємо комерційні приміщення відповідно до рентабельності кожного бізнесу, що дозволяє більшій частині бізнес-проєктів бути єдиним представником своєї сфери у ЖК. 

6. Широкий вибір приміщень — від 11 м2 до 1300 м2, з наявністю інженерних потужностей, достатніх для якісного функціонування. 

7. Консультативна та маркетингова підтримка. Ми допоможемо підібрати найкраще приміщення саме під ваш вид бізнесу, а також анонсуємо його відкриття в своїх соцмережах та на сайті.

5

ЖК Синергія 2

Звертайтесь до нас, і ми допоможемо запустити прибутковий бізнес в найкращому передмісті Києва. Наші комерційні площі працюватимуть на вашу справу.

 

Поділитися:
Інші новини
13 Січня 2021
Розвиваємо інфраструктуру навколо ЖК Синергія 3+
Дізнайтесь, які сервіси вже працюють для вашого комфорту, і що відкриється найближчим часом. 
#Новини
12 Січня 2021
Сьогодні відбувся успішний пуск газу в 5-му будинку ЖК Синергія 3+
Вітаємо мешканців 5-го будинку ЖК Синергія 3+ із завершенням важливого етапу робіт і запрошуємо на видачу ключів
#Новини
27 Грудня 2020
Швидкі, надійні, безшумні. В 9-й секції ЖК Синергія 3+ встановлюємо пасажирські ліфти OTIS
Будівельна група "Синергія" вже багато років вибирає для своїх проєктів ліфти від OTIS
#Новини
22 Грудня 2020
Роботи над 8-м будинком ЖК Синергія 3+ добігають фінальної стадії. Тут розпочали встановлення квартирних дверей
Двері в ЖК Синергія 3+ — це не тільки надійний захист ваших осель, але й підтримка вітчизняного виробника
#Новини
10 Грудня 2020
Стильний ззовні та зсередини! Починаємо внутрішні оздоблювальні роботи в 9-му будинку ЖК Синергія 3+
В останньому дев’ятому будинку комплексу Синергія 3+ розпочинаємо роботи з оздоблення місць загального користування в сучасному мінімалістичному стилі
#Новини
27 Листопада 2020
Незабаром відкриття! Анонсуємо сервіси, які відкриються в ЖК Синергія 3+ вже зовсім скоро
У комерційних площах ЖК Синергія 3+ з’являються перші резиденти. Дізнайтесь, хто саме готується до відкриття в комплексі
#Новини
23 Листопада 2020
Презентуємо плани розміщення зовнішніх блоків кондиціонерів у 3-му будинку ЖК Синергія 3+
Для збереження естетичної привабливості фасадів ЖК Синергія 3+, ми розробили плани розміщення зовнішніх блоків кондиціонерів
#Новини
20 Листопада 2020
На території ЖК Синергія 3+ розпочали влаштування трансформаторної підстанції
Трансформаторна підстанція забезпечить безперебійну подачу електроенергії до всіх будинків комплексу
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок