#Новини

Відкрийте успішний бізнес в Ірпені разом з Будівельною групою Синергія

 

Орендуйте комерційні приміщення в найкращих ЖК Ірпеня та отримуйте ремонтні канікули терміном до 3-х місяців для успішного старту вашого бізнесу.

 

Шукаєте приміщення в перспективній локації для старту чи розвитку вашого бізнесу?

1

ЖК Green Side

Будівельна група Синергія пропонує вам широкий вибір комерційних приміщень в найкращих районах Ірпеня. Ми зацікавлені в тривалій співпраці з нашими орендарями, тому запустили програму легкого старту для бізнесу. В рамках програми ми пропонуємо ремонтні канікули терміном до 3-х місяців на комерційні приміщення у всіх наших ЖК. 

2

ЖК Green Side

Це означає, що ви отримаєте 100% знижку на орендну плату в ЖК Сіті Парк та Синергія 3+ до 31.12.2020 та 100% знижку на оренду приміщень в ЖК Грін Сайд до 01.11.2020. Це дозволить зекономити до 45 500 грн/міс (в залежності від площі приміщення) на старті бізнесу і компенсувати витрати на ремонт.

4

ЖК Синергія 3

Особливості і переваги комерційних приміщень в житлових комплексах будівельної групи Синергія:

1. Надійний забудовник. “Синергія” вже 10 років будує найкращі ЖК в Ірпені та входить до топ забудовників столичного регіону, що відображено в профільних рейтингах.

2. Активна, молода та платоспроможна цільова аудиторія. Наші мешканці — переважно молоді родини з рівнем доходу середній чи вище, що мають дітей або чекають на поповнення. Їм важливо отримати якісні послуги та мати місце для розваг поруч з домом. Це цільова аудиторія для величезного переліку бізнес-проєктів — від сімейних ресторанів до приватних клінік, садочків чи розвиваючих гуртків.

3. Вартість оренди — від 120 грн/м2. Ми турбуємось про комфорт наших мешканців і прагнемо забезпечити їх усією необхідною інфраструктурою. Саме тому пропонуємо дуже вигідні ціни на оренду для швидкого розвитку бізнесу в наших ЖК. 

4. Локації в розвинених районах з великою кількістю мешканців. В залежності від району вашими клієнтами можуть стати від 12 000 до 33 000 мешканців житлового комплексу та навколишніх будинків.

5. Без конкурентів. Ми проводимо дослідження і розподіляємо комерційні приміщення відповідно до рентабельності кожного бізнесу, що дозволяє більшій частині бізнес-проєктів бути єдиним представником своєї сфери у ЖК. 

6. Широкий вибір приміщень — від 11 м2 до 1300 м2, з наявністю інженерних потужностей, достатніх для якісного функціонування. 

7. Консультативна та маркетингова підтримка. Ми допоможемо підібрати найкраще приміщення саме під ваш вид бізнесу, а також анонсуємо його відкриття в своїх соцмережах та на сайті.

5

ЖК Синергія 2

Звертайтесь до нас, і ми допоможемо запустити прибутковий бізнес в найкращому передмісті Києва. Наші комерційні площі працюватимуть на вашу справу.

 

Поділитися:
Інші новини
13 Жовтня 2020
У 8-му будинку ЖК Синергія 3+ почали монтаж ліфтового обладнання провідного виробника OTIS
Всі будинки проекту Синергія 3+ обладнані якісними ліфтами OTIS, і 8-й будинок не став виключенням: тут приступили до їх монтажу. 
#Новини
12 Жовтня 2020
Якісні фасади для життя з комфортом. Утеплюємо фасади 8-го будинку ЖК Синергія 3+ мінеральною ватою
Приступили до оздоблення фасадів 8-го будинку ЖК Синергія 3+ кращим утеплювачем — мінватою
#Новини
1 Жовтня 2020
1-й та 2-й будинки Синергія 3+ готові до заселення! Повідомляємо етапи процедури з видачі ключів
Сьогодні в першому і другому будинку ЖК Синергія 3+ здійснили пуск газу. Запрошуємо інвесторів записуватися на видачу ключів.
#Новини
15 Вересня 2020
В 7-му будинку ЖК Синергія 3+ створюємо яскраві фасади для яскравого життя!
Приступили до фінального оздоблення фасадів 7-го будинку ЖК Синергія 3+ згідно з сучасними трендами
#Новини
10 Вересня 2020
Інноваційні ліфти для інноваційного ЖК Синергія 3+
У 7-му будинку ЖК Синергія 3+ фахівці фірми OTIS вже почали встановлення ліфтів в ліфтових шахтах
#Новини
7 Вересня 2020
Зима близько: 7-й будинок в ЖК Синергія 3+ одягається в нову "шубку"
В 7-му будинку ЖК Синергія 3+ стартували роботи з утеплення фасаду мінеральною ватою.
#Новини
4 Вересня 2020
Максимально привабливі фасади ЖК Синергія 3+: розміщуємо зовнішні блоки кондиціонерів впорядковано
Ми підготували план розміщення зовнішніх блоків кондиціонерів на фасадах 1-го та 2-го будинків ЖК Синергія 3+
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок