#Новини

Синергія ONLINE: відео-екскурсія в ЖК Green Side та огляд готової 3-кімнатної квартири

 

Запрошуємо вас на відео-екскурсію в зданий житловий комплекс Green Side в оточенні величних сосен та цілющого лісового повітря!При покупці квартири дрібниць не існує, тому ми в Синергії продумуємо все: локацію, архітектурний проєкт, планування квартир, благоустрій, і, навіть, вид з вікна. В житловому комплексі Green Side всі ці речі поєднані якнайкраще. 

Огляд великої 3-кімнатної квартири

Що більше дітей — то більше квартиру потрібно для сім’ї! Ця трикімнатна квартира площею 80 метрів стане справжнім порятунком для великої сім’ї. 

Тільки уявіть — власна спальня з великим ліжком, щоб хоч інколи побути наодинці. Велика світла кухня з обіднім столом для недільних посиденьок. Дитяча з ігровою зоною для ваших маленьких енерджайзерів. Вітальня, в якій щовечора збиратиметься вся сім’я. А ще великий хол, в якому можна розташувати шафу-купе або гардеробну. 

Окраса цієї квартири — великі вікна. Це і світло, і можливість спостерігати за прогулянками дітей у дворі, і візуальне збільшення простору. Уявіть, як щоранку ви будете прокидатися від світла у величезних вікнах. 

Комфортне оточення новобудови Green Side

В ЖК Green Side є затишний двір-парк та ігрові майданчики, яскраві кольори фасадів, велика парковка, просторі під'їзди, великі вікна. Всі ці речі роблять життя наших жителів зручніше і простіше.

Власна розвинена інфраструктура

Крім того, в новому районі Синергії готуються до відкриття власні магазини, салони, аптека, клініка сімейного лікаря та інші корисні сервіси — всі вони розташуються на перших поверхах будинків. 

Для нас важливо, щоб жителі могли повноцінно  відпочивати, набиратися сил і просто відчували себе щасливими — адже саме таким і повинен бути будинок.

Поділитися:
Інші новини
18 Лютого 2021
Комерція в Синергії — це вигідно! Термін окупності від 5,5 років з дохідністю до 20% річних
Комерційні приміщення в Синергії забезпечать вам дохідність до 20% на рік. Дізнайтесь, як вигідно вкласти гроші та примножити власний капітал
#Новини
13 Січня 2021
В ЖК City Park ми відкрили офіси сервісних підрозділів Синергії
В комплексі відкрились офіси обслуговуючої компанії “Синергія 5 Сервіс” та “Синергія Енерджі”. Розповідаємо деталі
#Новини
6 Січня 2021
Інформуємо про зміну тарифів на теплову енергію для мешканців ЖК Green Side в поточному опалювальному сезоні
У зв’язку зі зростанням державних тарифів на теплову енергію та вартості її розподілу, ТОВ “Синергія Енерджі” також коригує тарифи для населення
#Новини
31 Грудня 2020
Надихніться духом Різдва у казкових двір-парках Синергії!
Новорічні Стандарти Синергії — створити свято для мешканців. Зараз чарівна атмосфера панує в усіх заселених житлових комплексах Синергії.
#Новини
11 Грудня 2020
Інформація для жителів ЖК Green Side щодо затвердження тарифів на теплову енергію опалювального сезону 2020-2021 рр.
Ірпінська міська рада прийняла рішення схвалити та ввести в дію тарифи на теплову енергію та послуги з теплозабезпечення ЖК Green Side
#Новини
3 Грудня 2020
Новорічна магія вже в ЖК Green Side! ЖК підготували до Нового Року і зробили святковий благоустрій
В ЖК Green Side панує новорічна атмосфера. Подивіться, як гарно ми прикрасили подвір’я та ялинку!
#Новини
17 Листопада 2020
Комфортне життя на зеленій стороні. В ЖК Green Side готуються до відкриття нові сервіси
Нещодавно в житловому комплексі Green Side відкрився продуктовий супермаркет. Розповідаємо, що ще відкриється тут незабаром
#Новини
3 Листопада 2020
ЖК Green Side — на теплій стороні! В комплексі поквартирно запустили тепло
Триває процес підведення тепла до квартир мешканців ЖК Green Side — тут встановили теплолічильники та підключають до власної дахової котельні
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок