#Новини

У жителів ЖК City Park буде власна алея з каштанів Briotii — починаємо зелене обрамлення комплексу

 

В ЖК City Park вже цієї весни будемо милуватися рожевим цвітінням видатного у всьому світі каштану БріотіСакура в Токіо, жакаранда в Лісабоні, знаменита платанова алея на Єлисейських полях в Парижі, дуби як символ Британської імперії. Це сформовані часом і культурою зелені коди міст. Так само і ми в Синергії створюємо навколо кожного свого комплексу особливе ландшафтне озеленення. Так з'явилася алея платанів в ЖК Синергія 3, променад із сакурами в ЖК Синергія 2+, сквер з пурпуровою сливою Pissardii в ЖК Синергія 2, липова алея в ЖК Green Side. А відтепер — квітучі каштани в ЖК City Park.

Цього тижня команда ландшафтних дизайнерів приступила до озеленення внутрішнього двору комплексу City Park. Тут висадили цінні сорти красивоквітучих каштанів — каштани Briotii з яскраво-рожевими квітами та каштани кінські з махровим білим цвітінням. Як завжди, ми висадили вже сформовані дерева-крупноміри, висотою 5 метрів, аби ви відразу відчули комфорт зеленого подвір’я, а не чекали роками, поки вони виростуть.

Також вже стає гарною традицією в Синергії прикрашати двір комплексу ялиною. Вона, як магніт, швидко стає популярним місцем зустрічі дітей та сусідів. А з настанням різдвяних свят створює святкову атмосферу жителям та стає головним фоном сімейних селфі. В дворі ЖК City Park ця поважна блакитна красуня вже зустрічає мешканців та гостей комплексу.

Дизайнери продовжують працювати над створенням затишного двір-парку в ЖК City Park. Тут незабаром висадять кущі вічнозеленого ялівцю та встановлять системи автоматичного поливу. Ми переконані, недостатньо висадити рослини, важливо щоденно доглядати за ними. Аби ви щодня насолоджувалися оточенням і повноцінно відпочивали.

 

Поділитися:
Інші новини
18 Лютого 2021
Комерція в Синергії — це вигідно! Термін окупності від 5,5 років з дохідністю до 20% річних
Комерційні приміщення в Синергії забезпечать вам дохідність до 20% на рік. Дізнайтесь, як вигідно вкласти гроші та примножити власний капітал
#Новини
13 Січня 2021
В ЖК City Park ми відкрили офіси сервісних підрозділів Синергії
В комплексі відкрились офіси обслуговуючої компанії “Синергія 5 Сервіс” та “Синергія Енерджі”. Розповідаємо деталі
#Новини
31 Грудня 2020
Надихніться духом Різдва у казкових двір-парках Синергії!
Новорічні Стандарти Синергії — створити свято для мешканців. Зараз чарівна атмосфера панує в усіх заселених житлових комплексах Синергії.
#Новини
18 Грудня 2020
Інформація для мешканців ЖК City Park I черга щодо умов та вартості електропостачання до їхніх квартир
Публікуємо інформаційну довідку з переліком заходів запланованих БГСинергія для покращення умов електропостачання у будинки мешканців ЖК Сіті Парк
#Новини
30 Листопада 2020
Турбуємось про вашу безпеку. В ЖК City Park встановили домофони
Домофон — надійна система контролю доступу в будинок. В ЖК Сіті Парк встановлюємо домофони та видаємо ключі мешканцям
#Новини
12 Листопада 2020
ЖК City Park з теплом. У всіх будинках ЖК відбулось поквартирне підключення тепла
Всі мешканці, що заселилися у квартири і встановили теплолічильники, відтепер мають тепло у квартирах. Розповідаємо деталі
#Новини
11 Листопада 2020
В ЖК City Park відкрився найбільший в регіоні супермаркет мережі “АТБ”
В найкращому ЖК передмістя продовжують відкриватися нові сервіси для мешканців. Так, вчора відбулося відкриття найбільшого в регіоні супермаркету “АТБ”. 
#Новини
1 Листопада 2020
В ЖК City Park почали встановлення теплових лічильників з подальшим пуском тепла в квартири
Роботи з подачі тепла в ЖК City Park тривають. Наразі, ми отримали ультразвукові теплові лічильники і встановили їх для мешканців 1-го будинку
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок