#Новини

Будівельна Група Синергія визнана кращим забудовником 2019 року в премії Вибір року!

 

7 грудня 2019 року в м. Київ пройшла щорічна урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародної премії “Вибір року 2019”. Будівельна група Синергія, як найбільш надійний забудовник Київської області, здобула перемогу в номінації “Девелоперська компанія року в передмісті Києва”.

 

Перемога в премії “Вибір року” — це більше, ніж просто Всеукраїнське визнання компанії чи послуги №1 на ринку. Це прояв високої довіри споживачів до бренду, які обрали його та визнали найкращим поміж інших.

Організатори використовують спеціальну розроблену компанією Fеstivals International (USA) методологію визначення продукту №1. Кращий бренд визначають на основі всеукраїнського комплексного маркетингового дослідження споживчих уподобань (40%), думки експертної ради (30%), опитування представників рекламних агенцій (15%), оцінки високого журі (10%) та опитування оргкомітету (5%). Такий підхід дозволяє зробити систему оцінювання якісною, глибинною та прозорою. У підсумку, найбільший вплив на результат мають споживачі.

Авторитетні експерти конкурсу надали перевагу БГ “Синергія” як надійному забудовнику, адже нами було продемонстровано найбільше кількісне та якісне зростання в аспекті реалізації проєктів житлової нерухомості. У поточному році, ми ввели в експлуатацію понад 65 тис. кв. метрів житла, тобто 1073 квартири в 7-ми будинках в житлових комплексах комфорт-класу — ЖК Green Side та ЖК City Park

Споживачі ринку нерухомості, які взяли участь у голосуванні премії “Вибір року”, відзначили високий рівень надійності БГ “Синергія”, а також найкраще співвідношення “ціна-якість” в Київській області. Ми обираємо тільки найкращих та надійних партнерів на ринку, таких як “Bosch”, “Rehau”, “Otis”, задля забезпечення високого рівня якості будівництва об’єктів нерухомості. Крім того, в аспекті формування цінової пропозиції, завжди намагаємося пропонувати більше, ніж ви може отримати за свої кошти. 

“Ця нагорода – це своєрідний Оскар, який ми отримали за нашу філософію, яка полягає в тому, що ми створюємо зону комфорту, яка проходить набагато далі вхідних дверей квартири. Це зелені двори-парки, продуманий благоустрій, яскрава архітектура, власна обслуговуюча компанія” – наголосив під час церемонії Ігор Оверко, генеральний директор Будівельної групи Синергія.

Дякуємо за довіру та визнання! Та продовжуємо створювати сучасні новобудови для вас!

Поділитися:
Інші новини
8 Квітня 2021
Доступна іпотека 7%: розбираємось в нюансах державної програми
Придбати власне житло в Синергії в іпотеку під 7%: як це зробити і що для цього потрібно, розповімо в нашому матеріалі
#Новини
6 Квітня 2021
Всім покупцям — безкоштовний трансфер до відділу продажів!
На час обмежень у роботі громадського транспорту в Києві компенсуємо витрати на таксі нашим клієнтам.
#Новини
25 Березня 2021
Як відкрити прибутковий коворкінг? Робочі бізнес-ідеї.
В новій рубриці “Синергія. Бізнес” розповідаємо, що потрібно, аби запустити прибутковий коворкінг
#Новини
24 Березня 2021
Директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко в ТОП 100 найвпливовіших людей Київщини у 2020 році
Ігоря Оверка визнано одним з найавторитетніших управлінців столичного регіону в щорічному рейтингу ТОП 100 впливових людей Київщини
#Новини
17 Березня 2021
Смачно, весело та драйвово! Як в Синергії Масницю святкували!
Два дні на подвір’ях Синергії весело святкували Масницю! Дивіться святковий відеозвіт
#Новини
16 Березня 2021
Шукаємо земельні ділянки для нових проєктів!
Будівельна група "Синергія" шукає земельні ділянки для реалізації нових проектів в Ірпені та Києві
#Новини
4 Березня 2021
Графік роботи підрозділів Будівельної групи Синергія на 8 Березня
Знайомимо вас з графіком роботи відділу продажів та сервісу Будівельної групи Синергія на 8 Березня. Зберігайте, щоб наша зустріч обов'язково відбулася
#Новини
23 Лютого 2021
Гарно вчився — отримай грошову винагороду від Синергії! Ігор Оверко вже вп'яте привітав школярів-відмінників
20 лютого директор Будівельної групи “Синергія” Ігор Оверко привітав талановитих школярів — учасників мотиваційної програми “Відмінник Синергії”
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок