#Новини

Старт продажу квартир в новій 2-й секції ЖК Синергія Сіті

 

Сьогодні почалися продажі квартир в збудованій 2-й секції проєкту Синергія Сіті: тільки зараз доступні всі планування на всіх поверхах

 

Сучасний житловий квартал Синергія Сіті розташований в районі набережної — престижному та екологічно чистому районі Ірпеня. Міська набережна з новою спортивною алеєю, густий ліс та Парк Письменників стануть улюбленими місцями відпочинку майбутніх жителів. Власна інфраструктура проєкту включає школу Синергія, дитячі садки та торгові майданчики.

Комплекс Синергія Сіті спроєктований низьковисотним житловим кварталом. Висота 2-ї секції сягає 9 поверхів. На першому поверсі розмістяться магазини і кафе. У зеленому дворі-парку будуть обладнані сучасні дитячі майданчики та місця для відпочинку.

Площі квартир — від 39 до 88 м2. Доступні різноманітні планування — кожна розрахована на ефективне використання житлової площі. Великі вікна пропускають багато природного світла. Всі квартири вже з базовим оздобленням.

Особливістю 2-ї секції є цегляна технологія будівництва. Цегляні стіни підтримують хороший мікроклімат, бо цегла дихає, компенсуючи відповідний недолік моноліту. А значить будинок буде екологічним та вогне- і морозостійким.

Секція вже збудована: тут звели зовнішні та внутрішні стіни та змонтували віконні конструкції. Термін здачі в експлуатацію та підписання договорів — 2 квартал 2021 року. На старті продажів квартиру в цегляному будинку можна придбати за ціною від 664 тис. грн. Враховуючи стадію готовності будинку діє лише 100% оплата. 

Старт продажів — найкращий час для вигідної покупки. Тільки зараз доступні всі варіанти планувань на всіх поверхах в уже збудованому будинку. Чекаємо вас на перегляди та у центрах продажів!

 

Поділитися:
Інші новини
24 Лютого 2021
Влаштування газової інфраструктури в 7, 8 та 9 секціях ЖК Синергія Сіті добігає кінця
Завершуємо влаштування газової інфраструктури у секціях, що вже введені в експлуатацію. Дізнайтесь більше про хід робіт.
#Новини
15 Лютого 2021
Ефективна вентиляція для ваших квартир. В 10-й секції ЖК Синергія Сіті триває монтаж вентиляційних блоків
Одночасно зі зведенням цегляної кладки, в 10-й секції ЖК Синергія Сіті монтуємо в приміщеннях вентиляційні блоки
#Новини
12 Лютого 2021
7, 8 та 9 секції ЖК Синергія Сіті отримали поштові адреси
Відділ містобудування та архітектури Ірпінської міської ради відповідним Наказом присвоїв поштові адреси першій черзі ЖК Синергія Сіті 
#Новини
10 Лютого 2021
Прекрасні новини для інвесторів ЖК Синергія Сіті! Першу чергу ЖК введено в експлуатацію!
Вітаємо інвесторів та всіх учасників проєкту Синергія Сіті із введенням в експлуатацію першої черги житлового комплексу!
#Новини
4 Лютого 2021
В 10 та 11 секціях ЖК Синергія Сіті розпочали кладкові роботи на другому поверсі
В 10 та 11 секціях ЖК Синергія Сіті будівельники зводять останній поверх моноліту та приступили до кладкових робіт
#Новини
28 Січня 2021
Завершуємо внутрішні оздоблювальні роботи в 9-й секції ЖК Синергія Сіті
9-та секція ЖК Синергія Сіті готова на 96%. Наразі ми фіналізуємо внутрішні роботи. Дізнайтесь, що саме залишилось зробити
#Новини
18 Січня 2021
В ЖК Синергія Сіті завершили тестування пальового поля для нової 20-ї секції
Наразі ми завершили тестування пальового поля, яке складає основу фундаменту 20-ї секції ЖК Синергія Сіті
#Новини
15 Січня 2021
У 7 та 8-х секціях ЖК Синергія Сіті розпочали прокладання внутрішнього газопостачання
Спеціалісти Синергії ретельно облаштовують газову мережу для безпечного та комфортного користування газом у квартирах ЖК Синергія Сіті
#Новини
Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок