Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779

4-кімнатні квартири

знайдено 0 приміщень

4-кімнатні квартири

Купити власну нерухомість в Києві зараз простіше ніж будь-коли! У сучасних умовах вже не потрібно стояти на обліку і чекати роками заповітну нерухомість, все більш можливим стає варіант покупки. Мрія багатьох українців тепер не така недосяжна, але головним залишається питання вибору житла. Купівля житла - відповідальне рішення в життя, так що щоб його прийняти, потрібно враховувати вимоги до житла і бюджетні плани.

Одним з найкращих варіантів є чотирикімнатні квартири, особливо для середніх і великих сімей. Можете переконатися самі, що тільки люди з достатком можуть дозволити собі житло більше 'трійок', скориставшись сервісом компанії "Синергія" на ринку житла: вона доведе вам протилежне, запропонувавши найрізноманітнішу за площею 4-кімнатну нерухомість з різними цінами в каталозі!

Особливості чотирикімнатного мешкання

Перед тим, як вибрати собі квартиру, необхідно зрозуміти, що ж являють собою різні варіанти житла. Апартаменти з чотирьох кімнат в Києві зазвичай великі і просторі квартири площею понад 95 квадратних метрів. Багатокімнатна нерухомість не користуються таким великим попитом, як квартири поменше, так як мають більшу вартістю. Але насправді варіант чотирикімнатного мешкання є оптимальним в Києві, особливо при перерахунку вартості на одну людину. У таку квартиру можна вмістити кожного члена сім'ї, а також розмістити робочий кабінет або навіть більшу вітальню з каміном - можна розігратися з різними ідеями для ремонту.

Розміщення чотирикімнатних квартир у Києві

Дуже важливим фактором є будова, в якому знаходиться квартира. Вони можуть бути різного віку і якості. Чотирикімнатна нерухомість для продажу найчастіше знаходяться в новобудовах, але, як і будь-яка інша квартира, може перебувати і в інших будівлях. Зазвичай ціна квартири залежить від віку будинку, в якому вона знаходиться. У найстаріших будинках зазвичай знаходяться найдешевші квартири, так що наша компанія рекомендує вам зважувати всі плюси і мінуси розміщення квартир.

Плюси і мінуси чотирикімнатних квартир

Для розширених сімей, тобто таких, в яких живуть відразу три покоління, ідеально підійдуть 4-кімнатні квартири в Києві, адже в них більш ніж достатньо місця. Таким чином молодим зайнятим людям завжди буде на кого залишити дітей, і можна буде в будь-який час доглянути за старшими в разі погіршення їх здоров'я.

У чотирикімнатній квартирі кожен член сім'ї гарантовано буде з комфортом знаходиться в особистому просторі. Крім цього, несподівані гості перестають бути проблемою. Можна також повторити, що купити чотирикімнатні квартири виходить досить вигідно в перерахунку на одну людину - іноді навіть дешевше, ніж квартири з меншою кількістю кімнат. Важливим фактором є і можливості проявити свій креатив - є багато простору для того, щоб втілювати свої творчі ідеї.

Також, в залежності від ваших уподобань і бюджетних обмежень можна вибрати квартиру різного рівня:

 • економ-класу;
 • комфорт-класу;
 • бізнес-класу;
 • преміум-класу.

Головними мінусами квартир з чотирма кімнатами є їх вартість, яку, на жаль, не кожен зможе оплатити. Наша компанія намагається підібрати для вас всі можливі варіанти, щоб квартира мрії стала доступною кожному.

Характерна структура для чотирикімнатних квартир

 • Площа близько 90-100 квадратних метрів;
 • 2 спальні, іноді 1 з них містить прилеглу ванну кімнату;
 • Вітальня або їдальня;
 • кухня;
 • Спільна ванна кімната;
 • хол;
 • Комора з житловим приміщенням.

Чому саме 4-кімнатна квартира?

Однією з найвідповідальніших речей в житті людини є саме вибір квартири. Є багато показників, які враховують люди при виборі житла, тут представлені лише деякі з них:

 1. Першим кроком зверніть увагу на свої фінансові можливості, проведіть розрахунки, і зважте всі переваги і недоліки при виборі будь-якої квартири.
 2. Другим кроком подумайте про особистий контекст: якщо у вас багатодітна сім'я, то головну роль при виборі відіграє кількість осіб в сім'ї - ймовірно, вам знадобиться саме 4-кімнатна квартира.
 3. У третю чергу також врахуйте, чи збираються з вами періодично жити батьки або інші родичі. Якщо так, то це ще один показник того, чому вам напевно стане в нагоді саме 4-кімнатний варіант.
 4. Якщо на попередні два пункти негативна відповідь, то враховуйте свої особисті запити, наприклад, особливості роботи. З квартири з 4 кімнатами можна зробити і престижний офіс або зал для будь-якої роботи на дому.
 5. П'ятим одним з найважливіших кроком слід вивчити план квартири, і встановити, чи підходить він вашим потребам. Чи велика ванна кімната, налагоджені чи комунікаційні зв'язки або будь-які інші чинники?
 6. І нарешті, по-шосте, дивіться на місце розташування квартири і фактори зовнішнього середовища. Чи достатньо близько до інших важливих для вас закладів, чи є поруч магазини або школи?

Не забувайте, що квартиру на ринку ви купуєте для себе чи своєї родини, а значить вона повинна бути саме такою, яка потрібна в першу чергу вам.

Чому саме "Синергія"?

Завдяки компанії "Синергія" ви з легкістю зможете знайти різні квартири різних планувань, вартостей або віку. Ми продуктивно працюємо вже близько 10 років на ринку, так як існуємо з 2010 року. У нас ви зможете швидко і легко знайти потрібний собі варіант для покупки, за пару кліків заповнивши форму на сайті. Якщо вам хочеться квартиру з можливостями, з комунікаціями або з будь-якої іншої характеристикою - з огляду на всі ваші бажання, компанія допоможе вам знайти саме те, чого ви потребуєте, і гарантує вам доступну вартість і високу якість обслуговування на ринку праці!

Задати питання онлайн
Замовити зворотній дзвінок